Vyrų modelių portfolio

Off Canvas

 

Vyrų modelių portfolio

Jeigu esate gerai atrodantis vaikinas ir norite užsidirbti papildomų pinigų dirbant modeliu, pirmiausia Jums reikia stipraus modelio portfolio. Jūsų portfolio turi būti rimtas ir profesionalus. Vargu ar sulauktumėte dėmesio iš klientų ar modelių agentūros, parodęs savo portfolio, kuriame vos kelios Jūsų nuotraukos ir darytos fotografo, kuris nepasižymėjo profesionalumu.


Jūsų nuotraukos – yra pati svarbiausia portfolio dalis. Portfolio nuotraukose turi atsispindėti Jūsų asmenybė, universalumas. Portfolyje turi matytis Jūsų, kaip modelio, lygis, profesionalumas, turi būti išryškinti geriasi Jūsų bruožai, pozos ir t.t.
Paprastai modelio portfolio sudaro nuo 6 iki 12 nuotraukų. Nuotraukose turi matytis kokybė, o ne kiekybė. Taip pat portfolį turi sudarytį nuotraukos, kuriose:
• modelis matomas visu ūgiu – apsirengęs pilnai
• visu ūgiu su maudymosi kelnaitėmis
• veido nuotrauka iš arti be šypsenos
• veido nuotrauka iš arti su šypsena
• keletas kasdienių modelio nuotraukų
• kelios nespalvotos nuotraukos

Susikurti portfolio yra dvi galimybės – mokamai ir nemokamai. Pavyzdžiui, galite susitarti su fotografu, kad Jūs jam pozuosite nemokamai mainais už profesionalias nuotraukas, kurias panaudosite savo portfoliui. Mokamai portfolio gali Jums sukurti ta pati modelių agentūra, su kuria dirbsite arba galite rinktis kitus fotografus, kurie kuria modelio portfolio. Mokamą ar nemokamą portfolio darytis, turite pasirinkti pats, atsižvelgiant į savo finansines galimybes.
Portfolyje taip pat turi matytis Jūsų išmatavimai: ūgis, svoris, liemens, krūtinės, klubų, rankų apimtys, batų dydis, akių bei plaukų spalvos.
Galiausiai pridėkite savo gyvenamąją vietą, savo amžių, parašykite keletą sakinių apie savo kaip modelio patirtį bei paaiškinkite kokios srities modeliavimo darbo ieškote. Modelių agentūros ir klientai kasdien gauna šimtus portfolio, todėl padarykite taip, kad Jūsų portfolio būtų trumpas ir konkretus.

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt