Visa tiesa apie kvepalus

  Beveik 99 procentai žmonių nieko nežino apie kvepalų industriją.

  Moterys, merginos, mokėdamos šimtus eurų už savo mėgstamus vardinius kvepalus, daro klaidą. Kvepalų industrija apipinta mitais .:)

  Pirmas mitas tai, kad į kvepalus įdėta brangaus tabako ar dar kažko labai ypatingo. Viskas gaminama iš tų pačių sintetinių medžiagų.

  Antras mitas- vyriški ir moteriški kvepalai. Kvepalai neturi lyties. Gvazdikas- nei moteriškas, nei vyriškas, tai - tiesiog gėlė.

  Per metus kvepalų pramonė gali sukurti kelis tūkstančius naujų kvepalų rūšių. Ir aišku visi jie sugrupuojami į moteriškus ir vyriškus. Klausimas už ką mes mokame? Kas kelia kvepalų kainas?

  Visų kada nors sukurtų kvepalų savikaina ne didesnė nei 7 eurai. Tai tas pats kaip dizainerio suknelė, kainuojanti beprotiškus pinigus. Panagrinėjus kokia to gaminio savikaina, turbūt brangiausia kainuos medžiaga, o savikaina apie 100 eurų. Tas  pats pasakytina ir apie kvepalus. 7 eurai kainuoja pats skystis, o ne prabangus buteliukas. Visa tai marketinginis triukas- pritraukti vartotojų dėmesį.

  Mums svarbu gerai kvepėti. Pagal kvapą mes sutinkame žmogų, susidarom pirmą įspūdį apie jį, jo pomėgius, skonį ir net piniginės storį...

  O kuo kvėpinatės Jūs ? Ar leidžiate vėjais savo pinigus :) ?

  Droom koncernas kuria 80% garsių pasaulinės rinkos vardinių kvepalų. FM Group kompanija- vienas iš Droom koncerno partnerių ir užsakovų. Čia rasite savo pamėgtus kvepalus už teisingą kainą.

   

   Šaltinis: FM kvepalai

  Paveikslėlių galerija