Visa tiesa apie kvepalus

Off Canvas

 

Visa tiesa apie kvepalus

Beveik 99 procentai žmonių nieko nežino apie kvepalų industriją.

Moterys, merginos, mokėdamos šimtus eurų už savo mėgstamus vardinius kvepalus, daro klaidą. Kvepalų industrija apipinta mitais .:)

Pirmas mitas tai, kad į kvepalus įdėta brangaus tabako ar dar kažko labai ypatingo. Viskas gaminama iš tų pačių sintetinių medžiagų.

Antras mitas- vyriški ir moteriški kvepalai. Kvepalai neturi lyties. Gvazdikas- nei moteriškas, nei vyriškas, tai - tiesiog gėlė.

Per metus kvepalų pramonė gali sukurti kelis tūkstančius naujų kvepalų rūšių. Ir aišku visi jie sugrupuojami į moteriškus ir vyriškus. Klausimas už ką mes mokame? Kas kelia kvepalų kainas?

Visų kada nors sukurtų kvepalų savikaina ne didesnė nei 7 eurai. Tai tas pats kaip dizainerio suknelė, kainuojanti beprotiškus pinigus. Panagrinėjus kokia to gaminio savikaina, turbūt brangiausia kainuos medžiaga, o savikaina apie 100 eurų. Tas  pats pasakytina ir apie kvepalus. 7 eurai kainuoja pats skystis, o ne prabangus buteliukas. Visa tai marketinginis triukas- pritraukti vartotojų dėmesį.

Mums svarbu gerai kvepėti. Pagal kvapą mes sutinkame žmogų, susidarom pirmą įspūdį apie jį, jo pomėgius, skonį ir net piniginės storį...

O kuo kvėpinatės Jūs ? Ar leidžiate vėjais savo pinigus :) ?

Droom koncernas kuria 80% garsių pasaulinės rinkos vardinių kvepalų. FM Group kompanija- vienas iš Droom koncerno partnerių ir užsakovų. Čia rasite savo pamėgtus kvepalus už teisingą kainą.

 

 Šaltinis:  Prouve kvepalai

Paveikslėlių galerija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt