Sveikas mityba be streso

Off Canvas

 

Sveikas mityba be streso

 

 

Visi nori gyventi sveiką, laimingą ir visavertį gyvenimą, tačiau ne visiems tai pavyksta. Vienas iš pagrindinių sveiko gyvenimo padėjėjų – tai visada pilnas šaldytuvas, įvairiausių sveikų užkandžių arba sveikų produktų, kuriuos galite kasdien panaudoti ruošdami valgį. Sveikas gyvenimas – tai lengvumo, savęs nevaržymo jausmas, tai mėgavimasis maistu be jokio streso. Todėl, kad streso būtų kuo mažiau, dalinamės su Jumis patarimais, kurie padės be jokio streso savo gyvenimo būdą paversti sveikesniu ir laimingesniu.


Kad šaldytuvas visada būtų pilnas sveikų užkandžių ir sveikų produktų, kiekvieną sekmadienį galite nuvažiuoti į parduotuvę nusipirkti visų šių produktų visai savaitei. Taip sutaupysite laiko ir nereikės į parduotuvę važinėti kasdien.
Visada su savimi nešiokitės sveikų užkandžių. Jei esate alkanas ir neturite galimybės nusipirkti tuo metu sveikų užkandžių, tuomet galite pasirinkti ir netinkamą maistą. Todėl visada su savimi turėkite riešutų, baltyminių batonėlių, įvairių sėklų, morkų lazdelių, juodo šokolado, uogų ar žalių vaisių.
Jeigu neturite laiko papusryčiauti, iš vakaro pasirūpinkite savo pusryčiais. Nusipirkite graikiško jogurto su uogomis ir riešutais ar išsivirkite kiaušinių ir visa tai galėsite pasiimti kartu su savimi ir papusryčiauti kada turėsite laiko.
Prieš einant į bet kokį renginį, būtinai suvalgykite daug baltymų turinčio maisto, pavyzdžiui, graikišką jogurtą, varškės sūrį su cinamonu, daržovių lazdeles, porą virtų kiaušinių ar išgerkite baltyminį kokteilį. Sotumo jausmas atvykus į renginį, leis labiau kontroliuoti maisto pasirinkimą ir rinktis sveikesnį variantą.
Pasiruoškite sveikų, saldžių užkandžių iš anksto, kad užsinorėjus kažko saldaus, Jūs po ranka turėtumėte sveikų saldėsių. Tai gali būti ledai, šaldyti vaisiai ar uogos, sausainiai ir t.t.
Jeigu žinote, kad teks valgyti ne namie, pavyzdžiui, turite susitikimą su drauge restorane, tuomet 4 – 5 valandas prieš susitikimą, užkaskite sveiko ir maistingo užkandžio, turinčio daug baltymų. Tuomet, atėję į restoraną, Jūs nejausite alkio jausmo ir nepersivalgysite vakarienės metu.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt