Šukuosenos ir laisvalaikiui ir šventėms

Off Canvas

 

Šukuosenos ir laisvalaikiui ir šventėms

Moters šukuosena - yra viena iš jos stiliaus detalių. Jos gali būti įvairios, tačiau kiekviena stengiasi, kad jos būtų madingos, stilingos ir priderintos. Ar einate į prabangų susitikimą, ar išeinate sportuoti į sporto salę, nuo to priklauso ir Jūsų šukuosena. Tačiau yra šukuosenos, kurios tinka ir laisvalaikiui, ir prabangiam vakarėliui.


Jei Jums patinka dredai, pažiūrėkite į modelio Jourdan Dunn supintus dredus, apvyniotus auksiniais siūliukais. Ši šukuosena puikiai tiks einant į paplūdimį pasikaitinti saulutėje ir vakarėliui. Jei vykstate atostogauti, dainininkė Ciara siūlo jau patvirtintą atostogų šukuosenos stilių - vadinamas „driežo kasytes“. Šios kasytės puikiai tiks ir nardymui, ir šventinei vakarienei. Einant pasivaikščioti į parką, blondinė Josephine Skriver siūlo susipinti dvi paprastas kasytes, kurios atrodys ne tik stilingai, bet ir bus patogu. Jos taip pat puikiausiai tiks kokteilių vakarėliui.
Dalinamės su Jumis madingiausiomis šio sezono šukuosenomis, kurios Jums puikiai tiks tiek laisvalaikio praleidimui, tiek šventinėms progoms.

Paveikslėlių galerija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt