STILINGIAUSIOS LONDONO VIETOS PAGAL AGNĘ GILYTĘ

Off Canvas

 

STILINGIAUSIOS LONDONO VIETOS PAGAL AGNĘ GILYTĘ

Viena garsiausių mados pasaulio atstovių Lietuvoje – Agnė Gilytė – pasidalijo patarimais, kokias stilingiausias vietas Londone tikrai verta aplankyti.

"Victoria & Albert“ muziejus bei „Balenciaga“ paroda. Suknelės tiesiog žavi, o kiekvienas, kuris bent truputį domisi mada ten jausis lyg vaikas Disneilende.

„Sketch“ restoranas. Ši vieta Agnę žavi nuolatiniais pokyčiais. Kaskart čia apsilankius galima pasijausti vis kitoje vietoje. Beje, staliuką šiame restorane reikia užsisakyti bent prieš kelias savaites.

„Kaia at the Ned“ restoranas. Labai didingas ir prabangus restoranas. Čia ir nuostabus maistas ir tokia pati nuostabi aplinka. Čia, kaip ir prieš tai minėtame restorane, visada daug žmonių ir visi gerai nusiteikę.

„Saatchi Gallery“ galerija. Ji palieka abejingų. Parodos keičiamos, bet ten tvyranti mistiškai gera atmosfera tikrai nepakeičiama. Tiek patys darbai, tiek pokalbiai su jų autoriais įkvepia dar uoliau siekti savo tikslų.

Tai tik kelios vietos, kurios labiausiai traukia žaviąją Agnę. Pasak jos, tikrai yra kur ir daugiau ten apsilankyti, tik reikia visur suspėti. Pati stilistė pastebėjo, kad ten einant gatve ir dairantis į parduotuvių vitrinas, galima pasijusti tarsi kitame pasaulyje, Tai nuostabu ir tuo reikia grožėtis, vitrinos, pastatai perteikia visą parduotuvių asortimentą, ženklo identitetą, įdomią žmonių vaizduotę. Tereikia tai pastebėti.

 

Šaltinis: modelių agentūra PEGASUS

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt