STILINGIAUSI ŠIO RUDENS BATAI

Off Canvas

 

STILINGIAUSI ŠIO RUDENS BATAI

Vienas ryškiausių šio rudens sezono batų akcentas – sodri slyvinė spalva.

Kadangi visi žino, kaip sunku išsirinkti sau idealiai tinkančius batus, štai keli patarimai kurie padės rasti pačius stilingiausius. Beliks iš jų išsirinkti labiausiai tinkančius sau.

Aulinukai su kulniuku
Trumpi aulinukai tai tiesiog privaloma turėti rudens avalynė. Jie tinka prie bet kokios aprangos ir yra labai patogūs. Idealu, jei pasiriksi aulinukus smailesne nosele, tokie tiks ne tik prie kelnių, bet ir prie sijono ar mėgstamos suknelės. Taip pat, jei nori, kad kojos atrodytų ilgesnės – suderink batų ir kelnių ar pėdkelnių spalvas. Verta paminėti, kad ypač stilingas pasirinkimas – lakuotos odos avalynė. Su ja tikrai neprašausi pro šalį.

Raštuoti ir siuvinėti batai
Raštuoti, siuvinėti, aplikacijomis puošti sportbačiai neapleidžia savo pozicijų, tad dar tikrai ne per vėlu juos įsigyti. Įvairiais raštais, karoliukais ir blizgučiais puošti gali būti ne tik sportbačiai, bet ir visi kiti batai. Nebijok eksperimentuoti ir galbūt tai taps ryškiausiu tavo stiliaus akcentu.

Aulinukai lygiu padu
Tai kone universaliausi batai, kurie tinka prie visko, ką beapsirengtum. Lygiapadžius batus dėvėk prie romantiško stiliaus, sportinios stiliaus ar bet kokių savo mėgstamų drabužių. Tai gali būti ir kerzinio stiliaus batai. Jie šį rudenį labai madingi ir taip pat galimi derinti prie įvairių aprangų.

Ryškūs laiveliai
Jei dar norite pasidžiaugti besibaigiančias šiltais orais ir neskubate pasipuošti rudenine avalyne, rinkitės ryškiaspalvius laivelius. Tokie bateliai prideda moteriškumo ir jaunatviškumo kiekvienam įvaizdžiui ir leidžia jaustis laisvai, nevaržomai. Pasimėgaukite tuo, kol dar leidžia oro sąlygos.

 

Šaltinis: fotomodelių agentūra MŪZA

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt