Ruduo – puikus laikas Jūsų vestuvėms.

  Ne paslaptis, kad Lietuvoje vestuvių įkarštis yra vasaros sezonu, tačiau jei į šį vestuvių maratono laiką nespėjote puikias vestuves galite surengti ir rudenį. Vis dar netikite? Štai keletas patarimų vestuvėms, įrodančių priešingai.

  1. Išnaudokite spalvų paletę vestuvinei fotosesijai.

  Ruduo – laikas, kai žalią spalvą pakeičia šiltų rudeninių spalvų deriniai, nuslūgsta vasaros karštis. To, kad rudenį pasitaiko mažiau saulės ar netikėtai gali užklupti lietus neturėtume laikyti minusu, o priešingai – išnaudoti tai kaip privalumus. Juk mažiau saulės reiškia tai, kad išliksite gaivi ir nepergyvensite, kad karštis gali sugadinti Jūsų makiažą, na o lietus dažnai paskatina tapti kūrybiškiems ir pasitelkti įvairią atributiką, tokią kaip: spalvoti skėčiai ar guminiai batai. Taip pat rudenį ypač tinka ryškus makiažas ar bent ryškūs lūpų dažai, ko vasaros metu vengiame, arba puikiai tiks vainikai į plaukus iš natūralių augalų, tad tai taip pat suteikia galimybę darganotą dieną išlikti ryškia asmenybe ir atskleisti nuotraukose save kitokiame įvaizdyje.

  2. Originalumas vestuvinėse puokštėse.

  Lauko gėlių sezonas praėjo, tačiau Jums vis vien norisi turėti kuo natūralesnę vestuvinę puokštę? Puiku – gamta pilna įvairių spalvų lapų, augalų, na o žiedus puikiai pakeičia uogų šakelės. Taip pat puokštėms puikiai tiks javai, grūdai ar avižos, o išmaniai galite panaudoti ir kaštonus bei kankorėžius.

  3. Suteikite aplinkai jaukumo.

  Prieš tai minėtos rudeniškos šiltos spalvos ir vėl gali tapti puikiu akcentu kuriant jaukią vestuvių aplinką. Įvairios lapų formos ir spalvos skatina sukurti natūralų įvaizdį bei įtraukti kuo daugiau gamtos elementų. Na o viską puikiai vainikuotų rudeniniai obuoliai, cinamono lazdelės ir žvakės primenančios apie šaltojo sezono artėjimą.

  4. Obuoliai – rudens gėrybė.

  Aplieti šokoladu ar sirupu, karamelizuoti, apibarstyti įvairiais „pabarstukais“ ar saldainiukais, ne tik tiks puikiausiai kaip užkandžiai, tačiau puikiai bus panaudoti kaip dovanos svečiams.

  Taigi jei vis dar abejojate, kad vestuvės rudenį gali tapti tikra nelaime, galite įsitikinti jog taip nenutiks apžiūrėję pateiktas nuotraukas. Puikūs kontrastai, daug jaukumo, natūralumo ir šilumos, o taip pat galimybė turėti žaismingų nuotraukų su įvairiomis spalvotomis atributikomis ar ryškiu makiažu.

  O tam, kad visos šios idėjos būtų įamžintos ir nepamirštamos, nepamirškite užsisakyti vestuvių fotosesijos.

  Paveikslėlių galerija