Romos aukštosios mados savaitė: Raffaella Curiel sujungė etno ir techno stilius

Romos aukštosios mados savaitė: Raffaella Curiel sujungė etno ir techno stilius

Viena garsiausių aukštosios mados kūrėjų Raffaella Curiel Amžinojo miesto svečius kaskart sujaudina. Santo Spirito in Sassia bažnyčios salėje šįmet žavėjo spalvingos ateinančios vasaros suknelės, pasiūtos iš originalios, tik keliems modeliams sukurtos medžiagos.


Ant podiumo žengiančios moterys atrodė dieviškai gražios ir moteriškos, nes dizainerė jas aprengė prancūziško „haute couture“ stiliaus suknelėmis ir kostiumėliais, kurie tuo pat metu atrodė ir šiuolaikiški.

Kasdieninės suknelės filosofija šiuose mados namuose tokia gili, jog R.Curiel klientės vieną kartą apsivilkusios tik joms vienoms pasiūtu drabužiu, daugiau be panašaus apdaro negali gyventi. Iš vienos pusės rankomis margintos suknutės – paprastos, niekuo neypatingos. Nebent tuo, kad itin dailiai priglunda prie moters figūros. Tačiau, geriau įsižiūrėjus, galima pamatyti, kaip sudėtingai sudėliotos klostelės, kokie išskirtiniai rankų darbo siuvinėjimai.

Kolekciją tradiciškai papildo etno stiliaus kostiumai. Šįkart dizainerę įkvėpė kelionė į Malaiziją ir Kambodžą. Marginti audiniai ant moterų kūno pabrėžia dailų moterų stotą, o ypač ploną taliją ir kaklo grakštumą.
Švelnias šifono suknias kūrėja išmargino egzotiškomis gėlėmis. Negana to, kad spalvingos gėlės atrodė lyg gyvos, R.Curiel jas dar išsiuvinėjo brangakmeniais.

Manekenių kaklą ir rankas puošė originalūs karoliai ir apyrankės iš koralų, turkio, spalvotų brangakmenių, Swarovski kristalų.

Smailakulniai bateliai atrodė itin originalūs ir moteriški. Jie buvo ne tik patogūs, bet itin grakštūs, surišti kaspinais.

Daugiau informacijos ieškokite https://www.facebook.com/icemodelsmilanatstovybe?ref=hl

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt