Rankų modelio gidas- ką reikėtų žinoti

Off Canvas

 

Rankų modelio gidas- ką reikėtų žinoti

Tapimas modeliu yra dalykas, apie kurį svajoja daugelis iš mūsų, ir jei manote jog turite pakankmai patrauklias rankas, tuo met mintys apie šią modeliavimo sritį turėjo būti Jūsų galvoje. Modeliavimas rankomis yra kita rūšis modeliavimo, šie modeliai gali taip pat modeliauoti kitas kūno vietas, tačiau galima užsidirbti tik naudojant rankas kaip modelį. Šiame straipsnyje yra viskas ką reikia žinoti apie šį modeliavimo tipą.

Kas yra rankų modelis?

Rankų modelis yra žmogus, kuris modeliuoja savo rankomis. Tai dažnai reiškia, jog rankų modelis modeliuos tam tikrus aksesuarus, tokius kaip žiedai ar apyrankės, taip pat demostruos kosmetiką, pavyzdžiui nagų laką. Tai neapsiriboja vien šių rūšių produktais.

Rankų modeliai pozuoja nuotraukoms, kurios vėliau gali būti atspausdintos žurnaluose. Tačiau taip būna ne visada, nes toks pozavimas yra rečiau paplitęs, ne kiekviename žurnale rasite rankų nuotraukų. Labiausiai paplitęs rankų modelio darbas yra komercinis, dažniausiai fotografuojant reklamoms. Nuotraukose gali būti įgyvendinama bet kas, ką ranka paprastai gali padaryti: atrišti kaspinėlį esantį ant dovanos, dėvėti gražų laikrodį bei panšius dalykus. Kai kurių formų reklamose Jūsų rankos gali būti nematomos.

Rankų modelių reikalavimai

Jei norite sužinoti kaip tapti rankų modeliu, pirmiausia turite sužinoti ar esate tinakamas/a šiam darbui. Nenuostabu, kad Jūsų rankos turi būti labai patrauklios. Taip pat Jūsų rankų oda  turi būti lygi bei švari be jokių spuogelių ar randelių, tatuiruočių ant Jūsų rankų taip pat neturėtų būti, matomos venos taip pat gali būti problema.

Pirmenybė teikiama siauriems, liekniems pirštams. Strazdanota rankų oda gali apriboti darbo pasiūlymų skaičių, tačiau vis tiek įmanoma gauti darbą. Kitų rūšių rankų modeliams yra taikomi kiti reikalavimai – labai mažos rankos gali modeliauti vaikų žaislus, namų apyvokos daiktams dažnai pirmenybė teikiama trumpiems nagams, mados prekėms dažna prireikia modelių turinčių ilgesnius nagus.

Jūs taip pat turite rūpintis savo rankomis. Turėtumėte elgtis su jomis deramai, turite jas drėkinti, jog oda būtų švelni, taip pat vengti žaizdų. Jūsų nagai turi būti tvarkingi bei prižiūrėti. Reguliarus manikiūras gali tapti viena iš išlaidų rūšių rankų modeliavime.

Gali atrodyti keista, tačiau nykštys yra svarbiausia Jūsų rankos dalis. Daugelis žmonių turi elegantiškus, gražius pirštus, tačiau daug mažiau žmonių gali tą patį pasakyti apie nykščius. Štai kodėl rankų modeliavime nykštys yra atidžiai tikrinamas.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad vyrų rankų modelių reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tai gali priklausyti nuo to kokia reklama ir kokie reikalavimai yra jai iškelti.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt