Platus batų pasirinkimas – šio rudens sezonui

Off Canvas

 

Platus batų pasirinkimas – šio rudens sezonui

Artėja rudens sezonas - tai reiškia, kad artėja laikas pokyčiams, o pokyčius reikėtų pradėti nuo naujų batų! Kaip išsirinkti geriausius batus šiam sezonui? Rinktis batus reikėtų atsižvelgiant į savo stilių, poreikius ir netgi asmenybę.


Nėra nieko ilgaamžiškesnio už klasikinius aukštakulnius batelius. Šiems bateliams būdingas siauras ir trumpas priekis ir vidutinio aukščio kulnas. Tai patogus moteriškas modelis, kurį lengva užsidėti ir nusiauti. Klasikiniai aukštakulniai nėra ekstravagantiški, jie nerėžia akies, tad daugiau laisvės galite suteikti savo aprangai. Tokie aukštakulniai puikus pasirinkimas biure dirbančioms moterims, kurių stiliuje vyrauja daugiau moteriško rafinuotumo.
Ilgi romantiški pasivaikščiojimai, šilti atostogų vakarai ar poilsis nuo šokių pavargusioms pėdoms. Balerinos tipo bateliai privalo atsidurti kiekvienos moters spintoje. Klausiate kodėl? Lygiapadžiai bateliai yra ne tik patogus ir universalus, tačiau taip pat labai elegantiškas ir moteriškas modelis. Tokius batelius daugiau renkasi moterys – romantikės.
Nuostabu, kad sportiniai bateliai užkariavo žmonių širdis taip stipriai, kad tapo įprastai avimi darbovietėse, derinami prie klasikinės aprangos. Nors sportinius batelius avi beveik kiekviena moteris, tačiau dažniausiai sportinius batelius mėgsta moterys labiau pasitikinčios savimi, labiau savarankiškos ir tvirto charakterio.
Kad ir kokią avalynę mėgstate, šis rudens sezonas pabers platų batų pasirinkimą (nuotraukos fotogalerijoje).

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt