Paris Hilton Niujorko mados savaitės pasirodyme

Paris Hilton Niujorko mados savaitės pasirodyme

Kai kalbame apie Paris Hilton, įsivaizduojame audringus vakarėlius, kuriuose ji pagrindinė vakaro žvaigždė arba didžiuosius Ibizos renginius, kuriuose ji atlieka DJ vaidmenį. Tačiau radus laisvo laiko, gražuole pademonstravo naują dizainerių kolekciją Niujorko mados savaitėje (NYFW).


NYFW Hilton pasirodymas buvo įspūdingas ir sužavėjo svečius. Gražuolė demonstravo tokio žinomo „brendo“ kaip „Heatherette“ (kuris yra aprengęs garsiausias žvaigždes - nuo Madonos iki Britney Spears) drabužius. Paris atrodė fantastiškai tiek vilkėdama trumputes sukneles, dekoruotas įvairiais papuošimais, tiek vilkėdama plačius šortus iki kelių, vyrišką švarką ir užsidėjusi beisbolo kepurę ant galvos. Mergina sužavėjo ne tik tobulomis kūno formomis, bet ir išskirtine eisena.
„ Niekas nesugebėtų taip praeiti podiumu ir padaryti tokį šou kaip Paris. Aš tikiuosi ji padarys pertrauką su DJ darbu ir ras daugiau laiko madų šou renginiuose“, - pasakojo žymus Amerikos žurnalistas Ted Casablanca.

Paveikslėlių galerija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt