Pagrindiniai dalykai, kuriuos turi žinoti modelis, prieš dalyvavimą mados savaitės renginyje

Off Canvas

 

Pagrindiniai dalykai, kuriuos turi žinoti modelis, prieš dalyvavimą mados savaitės renginyje

Kai kuriems modeliams ėjimas podiumu mados savaitės renginyje - reiškia modeliavimo karjeros aukštumas. Tai renginys, kuris modeliams asocijuojasi su galimybių gausa pakilti karjeros laiptais, gauti didelių užsakymų, būti pastebėtiems garsių dizainerių, todėl jie itin kruopščiai ir atsakingai ruošiasi šiam renginiui. Tačiau yra keli pagrindiniai dalykai, kuriuos modelis turi žinoti prieš lipant ant mados savaitės podiumo.


Mados savaitės renginio metu mieste pikas yra didžiulis ir eismas neapsakomai intensyvus, todėl pasiplanuoti nuvykimą į renginį laiku, modelis privalo iš anksto. Kad laiku atvykti į renginį, modelis turi išvykti iš namų milijoną valandų ankščiau. Patartina geriau rinktis viešąjį transportą, nes su savo automobiliu - kelionė gali užtrukti dvigubai ilgiau.
Mados savaitės renginio pabaigoje – modelio plaukai ir oda bus pažeisti ir pavargę. Jeigu visą savaitę praleidžiate geriausių makiažo meistrų ir plaukų stilistų rankose, tuomet tą savaitę Jūs tikrai atrodysite nepriekaištingai, tačiau kitą savaitę - Jūs praleisite bandydami atkurti savo plaukų spindesį ir sutvarkyti išsišakojusius galiukus bei atgaivinti suvargusią veido odą su užsikimšusiomis poromis. Todėl dar prieš mados savaitės renginį, turite pasiruošti visoms šioms procedūroms, įsigyti reikiamų priemonių.
Į renginį visada pasiimkite savo užkandžių ir vandens. Maitinimas mados savaitės renginiuose – ne visada modeliams garantuojamas. Kad nejaustumėte energijos trūkumo ar troškulio - savimi pasirūpinti turite patys. Pasiimkite su savimi kartu šiek tiek lengvų užkandžių ir buteliuką vandens.
Už šį renginį, modeliai negauna didelių pinigų. Kai kurie įsivaizduoja, kad dalyvavimas tokiame prabangiame renginyje, modeliams atneša didžiulius turtus. Žinoma, su tokiu užmokesčiu, modeliai gali sau leisti šiek tiek laiko atsipūsti ir nieko nedirbti, pasidaryti nedideles atostogas, tačiau tai tikrai nėra tokie pinigai, už kuriuos jie galėtų sau leisti mėnesio laiko kelionę į kitas šalis.
Galiausiai, po mados savaitės renginio, modeliai būna tokie išsekę, kad nenori nei su kažkuo susitikti, nei kažkur eiti, jie tiesiog nori pabūti vieni, ramiai savo namuose. Tačiau renginio metu patirti neišdildomi įspūdžiai – jų atminty išlieka dar ilgam.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt