Orgamzas naudingas, bet kaip jį pasiekti?

Off Canvas

 

Orgamzas naudingas, bet kaip jį pasiekti?

Viena iš sveiko ir laimingo bendro vyro ir moters gyvenimo sąlygų yra abipusiai malonus lytinis gyvenimas. Būtent todėl sekso kokybei keliami patys griežčiausi reikalavimai ir tikimasi, kad orgazmas taps neatsiejam jų dalimi.

 

Orgazmas –, bent jau teoriškai, neatsiejama seksualinio ryšio dalis, turinti didelę įtaką ne tik fiziologinei, bet ir psichologinei partnerių būsenai. Gydytojai seksologai vieningai sutaria, kad, kalbant apie sveiką gyvenseną, negalima menkinti šio kulminacinio momento reikšmės.

Taigi, ką reiškia orgazmas vyrams ir moterims?

Visų pirma tai – ganėtinai efektyvus ginekologinių ir urologinių ligų profilaktikos būdas. Vyrams tai puiki prostatos stimuliacija bei savotiška širdies ir plaučių treniruotė. Moterims orgazmo nauda taip pat akivaizdi – reguliarūs orgazmai mažina onkologinių ligų riziką.

Antra – orgazmas puikus antidepresantas, neturintis jokių cheminių ar medicininių analogų. Būtent jis padeda efektyviai nusikratyti negatyvios energijos ir išgyvenimų naštos.

Tiesa, šis reiškinys turi tam tikrą lyčių specifiką – vyriškas orgazmas gerokai skiriasi nuo moteriško. Pastarasis ilgesnis, dažnesnis ir t.t. Be to, visavertis orgazmas nevisad yra lengvai pasiekiamas. Ypač tai taikytina dailiosios lyties atstovėms.

Pasiekti kulminaciją gali būti sunku dėl pačių įvairiausių priežasčių ir ne visas jas galima įveikti patiems, ypač jei tam nuolat skiriama per mažai laiko. Tokiais atvejais praverčia seksologų konsultacijos arba... specialūs seksualiniai žaisliukai, priedai ir kt. beje, šios priemonės gali padėti ir toms poroms, kurių aistra, laikui bėgant, pradėjo blėsti.

Visos poros gali išbandyti orgazmą stiprinančias priemones, įvairius moteriškus afrodiziakus, priemones skirtas susiaurinti makštį. Kuo didesnė aistra, tuo didesnė tikimybė, kad didžiausią malonumą patirs abi pusės, tad libido stiprinančios priemonės bus teisingiausias pasirinkimas.

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt