Oficialus stilius: kaip neišleisti milijono, bet apsirengti tinkamai?

Off Canvas

 

Oficialus stilius: kaip neišleisti milijono, bet apsirengti tinkamai?

Šiandien rūbų ir tekstilės pasiūla leidžia rinktis iš gausybės skirtingų stilių. Vis dėlto, dirbantiems biure galioja tam tikros taisyklės. Tinkamai parinktas dalykinis stilius yra laikomas gero tono ženklu.

Visuomenėje vis dar gaji nuomonė, kad dalykiškas ir tvarkingas kostiumėlis kainuoja labai daug. Tačiau tai nėra tiesa, tereikia žinoti kelias esmines taisykles, kaip apsirengti, kad visada atrodytumėte stilingai ir tvarkingai.

1. Investuokite į geros kokybės drabužius

Nors greitosios mados parduotuvės skatina masinį vartojimą ir vilioja pirkėjus žemomis kainomis, vis dėlto, aukštos audinių ir, apskritai, pasiuvimo kokybės iš šių rūbų tikėtis neverta. Daug geriau pirkti šiek tiek brangesnius, bet kokybiškus ir ilgaamžius daiktus. Tokie rūbai ne taip greitai pabosta, jie sutaupo jūsų laiką, nes kas mėnesį neturite sukti galvos, kaip apsirengti. Atminkite, kad tokie daiktai tarnauja ilgai ir nepraranda savo reprezentacinės vertės, investavimas į juos atsiperka ir ilgainiui supratimas apie „brangu – pigu“ santykį kardinaliai pasikeičia.

2. Rinkitės klasikines spalvas

Stilistai rekomenduoja rinktis vienspalvius drabužius, kurie tiktų visur ir visada. Suknelės, pieštuko formos sijonai, klasikinio kirpimo kelnės ir palaidinės – tai amžina klasika, su kuria niekada neprašausite pro šalį. Juoda, pilka, bordo, smaragdinė ir balta spalvos visada atrodys nepriekaištingai ir sukurs oficialų įvaizdį. Maža to, vienspalviai tonai niekada neišeina iš mados, todėl visada atrodysite puikiai.

3. Nevenkite ryškių detalių

Dalykinis stilius neįsivaizduojamas be detalių, todėl nebijokite pasirinkti išraiškingesnių aksesuarų. Tai gali būti ir laikrodis ar šilkinė skarelė. Venkite populiariosios kultūros aksesuarų, kurie pigina įvaizdį. Tik nepersistenkite: masyvūs tauriųjų metalų dirbiniai irgi nėra gerai, juk darbas nėra papuošalų demonstravimo vieta, todėl geriau išlaikyti minimalų stilių.

4. Atraskite tai, kas jums tinka labiausiai ir pirkite panašaus modelio rūbus

Dažnai tai, kas patinka, netinka pagal žmogaus figūrą, todėl svarbu viską derinti prie savo kūno formų. Stilistai pataria atradus tinkančius drabužių modelius, įsidėmėti juos ir vėliau įsigyti keletą panašių rūbų (nebūtinai tos pačios spalvos). Taip visada žinosite, kaip apsirengti, kad aplinkiniai atkreiptų į jus dėmesį ir vertintų jūsų susikurtą įvaizdį.

5. Dvi batelių poros visiems atvejams

Batai, kaip ir drabužiai, yra svarbu. Jie papildo arba sugadina visą įvaizdį. Klysta tie, kas mano, kad oficialiam stiliui reikia daug porų batų. Vienos poros aukštakulnių ir vienos poros žemų batelių visiškai pakanka.

Jeigu tik pradėjote dirbti biure ir neturite pakankamai pinigų įsigyti dalykinį stilių atitinkančios aprangos, bandykite suktis iš situacijos ir dėvėkite pačius paprasčiausius savo drabužius (be užrašų, blizgučių ir pan.). Taip pat atminkite, kad klasikinės formos yra visai nesunkiai pasiuvamos, todėl paprastą palaidinę ar sijoną galite pasidaryti patys. Visgi, norėdami aprangą atnaujinti čia ir dabar, galite pasinaudoti greita paskola, kurią galėsite grąžinti gavę atlyginimą arba turint kitų pajamų. Tačiau nepamirškite, jog paimtą kreditą tikrai reikės grąžinti, tad atsakingai įvertinkite savo mokumo galimybes.

Pagrindinė taisyklė perkant dalykinio stiliaus drabužius ir batus yra kokybė, jų patvarumas ir paprastumas. Klasika dar niekada nieko nenuvylė. Išbandykite ir įsitikinkite, kad dalykinis stilius gali būti visai nenuobodus, patogus ir tinkantis įvairioms situacijoms.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt