Nuotakos pasiruošimas prieš vestuves

Off Canvas

 

Nuotakos pasiruošimas prieš vestuves

Prieš savo didžiąją dieną, nuotaka turi daug ką susiplanuoti. Suprantama, kad tai be galo didelis ir varginantis darbas – suknelė, puokštė, vieta, laikas, pakvietimai, dekoracijos, tortas ir visi kiti dalykai – viskas turi būti nepriekaištinga. Tačiau be visų šių dalykų, nuotaka turi pasirūpinti ir savo išvaizda, kad vestuvių dieną atrodytų nepriekaištingai ir čia neužteks vien vizažistės paslaugų vestuvių dieną.


Taigi, pradėkime nuo dantų. Dantis tvarkytis reiktų pradėti likus bent metams iki vestuvių. Dantų ištiesinimas, profesionalus jų balinimas – visa tai užtrunka laiko, na nebent turite „holivudišką“ šypseną ir Jums savo dantukų tvarkytis nereikia. Pirmiausia, apsilankykite pas odontologą konsultacijai ir aptarkite kiek laiko užtruks dantų tiesinimas bei balinimas, kiek visa tai Jums kainuos, kokios gali būti pasekmės ir ar pasekmės praeis iki vestuvių dienos.
Kitas dalykas, kuriuo turite pasirūpinti dar 6 – 8 mėnesiai iki vestuvių – antakiai. Visų gerų antakių stilistų klientų sąrašai – tikrai yra be galo ilgi, todėl palaukti savo eilės teks ne vieną mėnesį. Galite rizikuoti antakių kokybe ir eiti pas meistrę, kuri gali priimti ankščiau, tačiau tai būtų didelė rizika prieš vestuves, nes sugadintiems antakiams prireiks dar daugiau laiko sutvarkyti.
Bent 6 mėnesius prieš vestuves – pradėkite ruošti ir savo odą. Pirmiausia, nueikite į konsultaciją į patikimą odos priežiūros kliniką. Jeigu turite problematišką odą – spuogai, dėmės, pigmentacija, šerpetojimas ar kitos problemos – tuomet Jūs gausite ne tik specialisto konsultaciją kasdienei odos priežiūrai, bet ir Jums asmeniškai pritaikytą gydymo planą, kuris gali užtrukti nemažai laiko.
Apie nagus pagalvoti reiktų bent jau savaitę iki vestuvių. Susirasti gerą nagų specialistę – taip pat nėra paprasta, tačiau ieškoti galite pradėti ir ankščiau. Svarbiausia, kad manikiūras ir pedikiūras būtų padaryti kuo arčiau vestuvių dienos, taip užsitikrinant tvarkingus, nenusilupinėjusius nagus.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt