Norint išlaikyti veido odą skaisčią ir sveiką – neužtenka vien išorinės priežiūros

Off Canvas

 

Norint išlaikyti veido odą skaisčią ir sveiką – neužtenka vien išorinės priežiūros

Išlaikyti jaunystę, gražią ir skaisčią veido odą bėgant metams - yra tikrai nelengva. Tačiau vien išorinė priežiūra nėra efektyvi. Mūsų veidas yra kūno organas, kuris ir parodo mūsų sveikatos būklę, todėl prižiūrėti reikia ne tik išorę, bet ir savo vidų.
Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote. Norint išlaikyti veido odą skaisčią – valgykite daug gerųjų riebalų, baltymų ir žalumynų. Valgio metu, užpildykite puse savo lėkštės žalumynais ir nebijokite gerųjų riebalų, tokių kaip riešutai ir avokadas. Gerų baltymų šaltiniai yra žuvis, vištiena, kiaušiniai, pupelės.


Veido oda taip pat atspindi ir žarnyno veiklą. Kad žarnynas dirbtų gerai, kasdien vartokite prebiotikus. Pavyzdžiui, nedidelį kiekį obuolių sidro įsipilkite į vandens buteliuką ir gurkšnokite visą dieną – tai padės užtikrinti sklandų virškinimą.
Mėgaukitės probiotikų turinčiu maistu. Tokiuose maisto produktuose kaip jogurtas, kefyras, rauginti kopūstai – yra daugybė gyvų probiotikų, kurie padeda mūsų kūnui virškinti ir pasisavinti maistines medžiagas. Fermentuotame maiste gausu antioksidantų, kurie padeda odai atrodyti sveikiau, kovoja su raukšlėmis.
Apribokite tokių produktų vartojimą kaip cukrus, glitimas, pienas, nes tai pagrindiniai kaltininkai, sukeliantys odos problemas. Pieno produktai gali sukelti uždegiminius procesus odoje, kurie pasireiškia odos paraudimais, egzemomis. Cukrus skaido kologeną, kuris atitolina odos senėjimą, glitimas verčia mus jaustis mieguistais ir pavargusiais – kas iš karto matoma ant mūsų veido.
Papildomai galima vartoti vitaminų, kuriuose yra cinko ir jodo, jie taip pat padeda palaikyti sveiką odą bei stabdo senėjimą.
Labai svarbu yra kiekvieną dieną išgerti po du litrus vandens – nes tai padeda maitinti mūsų kūno ląsteles ir padeda odai neišsausėti.
Stenkitės kuo mažiau stresuoti. Kalbant apie mūsų išorinį grožį, būtina pasirūpinti ir gyvenimo būdo įpročiais, nes būtent jų pagalba galima valdyti stresą. Pirmiausia miego rėžimas – eiti miegoti iki 22 valandos. Sportuoti – jeigu nemėgstate aktyvaus sporto, puikiai tiks jogos pratimai, meditacijos.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt