Nepatogiausios mylėjimosi pozos – N-18

Off Canvas

 

Nepatogiausios mylėjimosi pozos – N-18

Retokai, bet kartais mylintis ir vyrai pareiškia, kad „nepatogu“ arba „gal pakeiskim pozą“.

Ir tai nėra tik kaprizai. Reikalas tas, kad ir sekse yra tam tikros ribos, kurių verčiau neperžengti arba daryti tai labai atsargiai.

Kai mylimasi pirmus kartus, gerai yra viskas, nes tada seksas – kažkas naujo, nepažinto, viliojančio. Laikui bėgant porelės apsipranta, išbando daugybę „įprastų“ pozų ir tada, norint paįvairinti seksualinį gyvenimą, prasideda „neįparastų“ pozų ieškojimas. Nors, jei pavartytume „Kamasutrą“, suvokimas apie „įprastas/neįprastas“ gerokai pasikeistų. Visgi, apsiribokim nuo lanksčių indų ir pagalvokime, kas mums, europiečiams, nevisai priimtina.


1. Judėjimas „tilteliu“, kai partneris viršuje – į viršų iškeltas moters pilvas, kūnas laikosi ant padų ir delnų. Aišku, tokia poza gerina koordinaciją, stiprina nervų sistemą ir dubens srities raumenis. Tai patvirtins bet kuris fitneso treneris. Be to, tai tikrai patiks visiems, stebintiems iš šalies. Visgi bandyti suartėti šioje pozoje reiktų tik nusiraminus ir apsišarvavus kantrybe. Jeigu kas dar nežinojote, juokas – vienas pikčiausių gero ir malonaus sekso priešų. Jeigu ryšitės tokiam eksperimentui, nesitikėkite, kad patirsite „nežemišką malonumą“. Gali būti, kad išvis jo nepajausite.

Tokiai pozai pasiryžusi mergina turi būti ne tik ištverminga, bet ir drąsi. Jai ne tik reikės išlaikyti partnerį, bet ir pasirodyti jam „visame gražume“. Tiesa, moters makšties raumenys tokioje pozoje bus labai įsitempę, bet jokio kito savo antros pusės aktyvumo vyras nesulauks.

 

2. Viskas tas pats, tik pasikeičiama vietomis – dabar vyrai turės demonstruoti savo ištvermę. Visgi, turint omenyje tai, kad vyrai mažiau ištvermingi už moteris, šis sumanymas gali žlugti. Norėdami palengvinti stipriosios lyties dalią, interneto žinovai, pozą pavadinę „Tauerio tiltu“, siūlo vyrams remtis rankomis ir pečiais, o kojas sulenkti per kelius. Moters vaidmuo šioje pozoje ganėtinai įdomus – ji gali judėti, gali ir nejudėti. Juolab, kad neaišku, kiek laiko vyras sugebėtų taip išbūti ir kiek laiko truktų erekcija. Tai lemtų asmeninės kiekvieno individualios ir fizinės savybės. Tikėtina, kad mylintys abu partneriai galvotų ne apie tai, ką jie daro, o apie tai, kaip čia netyčia nesugriovus „tilto“.

 

3. Toliau, dar įdomiau, nors dabar viską lemia svoris ir užėjimų (kalbant sporto žargonu) skaičius. Vyras pakelia savo moterį ir laikydamas ją už sėdmenų, pradeda judėti. Jeigu vyras bus sportiškas, ištvermingas, o moteris – lengva ir lanksti – abu partneriai gali patirti nepamirštamų įspūdžių, nes ši poza tikrai labai suartina. Bent jau kol vyrui užtenka jėgų išlaikyti taip moterį. Atsargumas, bet kokiu atveju, būtinas, nes viena klaida ir rezultatai bus... skaudūs.

 

4. Kitą įdomią pozą galima pavadinti „karučiais“. Mergina rankomis atsiremia į bet kokį tvirtą horizontalų pagrindą. Tai gali būti lova, grindys, stalas. Iš nugaros priėjęs vyras praskečia jos kojas, kilsteli jas ir pradeda judėti. Kažkuo tai primena mokykloje darytus pratimus, kai reikėdavo paėmus klasioką už kojų apsukti ratą sporto salėje. Tada nebuvo sekso, tačiau, kažkuria prasme, buvo lengviau.

Kiek tokioje pozoje bus patirta malonumo, nežinia, bet faktas, kad bus rimtai pasportuota.

 

5. Finalui – „geriausias“ variantas. Pozicija pavadinta labai romantiškai ir intriguojančiai – Undinė laivo priekyje. Matyt todėl, kad jai ryžtųsi tik visiškas romantikas. Mergina stovi nugara į partnerį ir pakelia rankas. Vyras kilsteli merginą ir pamauna ant „laivo nosies“. Jeigu pagalvojote apie filmo „Titanikas“ herojus, skubame priminti, kad ten buvo tik romantika. Jokio sekso.

Aišku, kiekviena lazda turi du galus. Gal bandant tokias pozas pasimylėti, kaip esate pratę, bus sunku, tačiau mergina galės pasijusti tikra gimnaste, o vyras – gigantas. Tiek sekso, nes greitai baigti nepavyks, tiek ir sporto, nes teks kilnoti merginą. Jokiu būdu nesakome, kad tai blogai. Eksperimentuokite, patirkite, atraskite, tik... tinkamai viskam pasiruoškite. Maža kas...

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt