Nauji 2018 m. „Victoria's Secret“ angelai

  Būti „Viktoria's Secret“ angelu yra didžiausia kiekvienos merginos svajonė. Mados šou, kelionės, pelningi kontraktai – kas gi nenorėtų patekti į tokį elito klubą?


  Laimei, kiekvienais metais „Victoria's Secret“ rengia kastingus, naujiems modeliams atrinkti. Ir šie metai nebuvo išimtis. Buvo atrinkta 18 angelų, kurie papildys „Victoria's Secret“ gražuolių gretas.
  Angelų atrankos būna itin sunkios – modeliai vertinami griežtai ir labai aukštais kriterijais, todėl ne veltui modeliai prieš „Victoria's Secret“ kastingus be galo jaudinasi ir nerimauja. Juk visi žino, kad „VS“ angelai ne tik turi atitikti atitinkamus kūno standartus, tačiau jie dar ir turi būti išskirtiniai, unikalūs. „Viktoria's Secret“ angelų darbas yra kur kas daugiau nei paverst maudymosi kostiumėlį pritrenkiančiu. Šie modeliai yra „Viktoria's Secret“ veidai ir turi tą vardą tinkamai atstovauti. „Viktoria's Secret“ modeliai turi būti pasiekiami ir prieinami, t. y. turi būti patogu su jais susisiekti, būtų matomi, jie turi būti patikimi ir atsakingi, todėl naktiniai vakarėliai ar triukšmingi vėlyvi susibūrimai – ne joms. „Viktoria's Secret“ angelai, taip pat turi ne tik laikytis sveikos gyvensenos, bet ir ją propaguoti, t. y. dalintis socialiniuose tinkluose apie savo sveikus mitybos bei sporto įpročius.
  Taigi skelbiame šių metų laimingųjų angelų sąrašą:
  1. Sadie Newman
  2. Winnie Harlow
  3. Sofie Grace Rovenstine
  4. Duckie Thot
  5. Kelsey Merritt
  6. Lorena Rae
  7. Cheyenne Maya Carty
  8. Josie Canseco
  9. Alannah Walton
  10. Mayowa Nicholas
  11. Isilda Moreira
  12. Sabah Koj
  13. Yasmin Wijnaldum
  14. Maia Cotton
  15. Iesha Hodges
  16. Mélie Tiacoh
  17. Myrthe Bolt
  18. Willow Hand