Kaip atrodyti puikiai kiekvieną dieną?

Off Canvas

 

Kaip atrodyti puikiai kiekvieną dieną?

Kiekviena mergina ir moteris nori atrodyti gražiai, madingai, stilingai ir jausti, kaip jai praėjus aplinkiniai atsisuka ir palydi ją žvilgsniais, gerėdamiesi jos patrauklumu. Juk taip malonu, kai tave tinkamai įvertina.

Deja, mada labai permaininga, neatsilikti nuo jos kartais labai sunku. Laimė, tinkamai pasirinkus aprangos pagrindą galima puikiai atrodyti ne tik per šventes, bet ir kiekvieną dieną. Dažniausiai kiekviena moteris drabužius renkasi remdamasi asmeniniu skoniu ir gyvenimo būdu, tačiau labai pravartu žinoti ir taikyti pagrindines taisykles:

  • Jūs turite mylėti savo drabužius ir būti tikra, kad būtent su jais atrodote puikiai ir žavingai, o jie turi būti patogūs, lengvai prižiūrimi.
  • Drabužių stilių rinktis reiktų pagal figūros tipą. Idealiausi drabužiai puikiai paslepia jūsų trūkumus ir paryškina privalumus.
  • Pasirinkti drabužiai turi pabrėžti jūsų figūros linijas: atkartoti talijos išlinkimus, išryškinti krūtinę, suteikti norimą formą šlaunims ir užpakaliukui.
  • Rinkitės paprastus drabužius su mažai detalių ir be dizaino elementų – vėliau juos puikiai galėsite derinti tarpusavyje.
  • Striukes reiktų rinktis klasikinio dizaino: iš vidutinio tankumo audinio, su paprasta apykakle, galinčia tarnauti 3–4 sezonus. Ultra madingų modelių rinktis nereiktų, nes jais, tikėtina, vilkėsite tik vieną du kartus ir dar reikės galvoti, kur taip apsirengus tinka eiti.
  • Rinkitės patogias kelnes, bet žiūrėkite, kad su jomis neatrodytumėte neskoningai. Audinys turi būti lengvai skalbiamas ir neprarasti formos. Kelnės turi paryškinti figūrą ir nekristi klostėmis. Šiuos reikalavimus atitinkantys drabužiai parduodami daugelyje parduotuvių.
  • Jeigu rinksitės vienspalvius, griežto stiliaus medvilninius megztinukus, galėsite juos lengvai priderinti ne tik prie dalykinių kostiumų, bet ir džinsų. Bet kokiu atveju atrodysite stilingai ir demokratiškai.
  • Jeigu kenčiate nuo antsvorio, žinokite, kad per daug laisvi ar per daug prigludę drabužiai ne jums. Rinkitės drabužius, kurie geriausiai tinka jums konkrečiu momentu, o ne turėtų gerai atrodyti tada, kai jūs, galbūt, numesite svorio. Laisvi drabužiai atrodo netvarkingai ir vizualiai dar labiau padidina jūsų svorį, o su aptemtais drabužiais atrodote ganėtinai komiškai.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt