Modelių patarimai kaip prižiūrėti veido odą

Off Canvas

 

Modelių patarimai kaip prižiūrėti veido odą

Būnant modeliu, veido oda yra kankinama prakaito, dulkių, saulės spindulių ir, be abejo – makiažo dažniau, nei kitų moterų veido oda. Todėl modeliams ypatingai reikia prižiūrėti savo veido odą. Juk nei vienas modelis nenorėtų atsikelti fotosesijos dienos rytą su didžiuliu spuogu arba raudonomis dėmėmis ant veido.


Mityba, žinoma, yra svarbi tiek vidui, tiek išorei, todėl reikia nepamiršti kasdien išgerti daug vandens, kad kūnas būtų sudrėkintas tiek viduje, tiek išorėje. Žalumynai ir daržovės taip pat padeda odą išlaikyti švarią ir skaisčią bei mažina dėmių atsiradimą.
Tačiau be mitybos, yra kitų gudrių patarimų, kuriais modeliai naudojasi, norėdami, kad jų oda visada atrodytų skaisti ir švytinti.
Veido šveitimas kelis kartus per savaitę. Modelių veido oda yra alinama daugiau nei kitų moterų, todėl ir šveisti modeliams ją tenka dažniau. Du, tris kartus per savaitę, modeliai daro pilną veido šveitimo ir valymo procedūrą.
Kasdienis veido prausimas ir valymas. Be išimties – kiekvieną dieną, prieš einant miegoti, modeliai kruopščiai nuprausia savo veidą su prausikliu ir sudrėkina drėkinamuoju kremu. Kadangi tai yra kasdienis veido valymas, modeliai stengiasi naudoti produktus iš ko natūralesnių medžiagų, kad būtų kuo mažiau pakenkiama veido odai.
Kadangi modelių oda dažnai būna ant saulės, modeliai kasdien turi naudoti maskuoklį, kad užmaskuoti nuo saulės atsiradusias rudas dėmes arba raudonius.
Dar viena modelių skaisčios veido odos paslaptis – kokosų vanduo. Modeliai kas vakarą prieš miegą pasipurškia veidą kokoso vandenių. Kokoso vanduo yra natūralus produktas, kuris maitina veido odą visą naktį ir oda tampa natūraliai švytinti net iš ryto.
Ir paskutinis, tačiau svarbiausias odos priežiūros žingsnis – tai kokybiškas miegas. Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad kokybiškas miegas yra atsakingas ne tik už energiją visai dienai, bet ir už švytinčią, pailsėjusią odą. Modeliai stengiasi visada eiti miegoti dar iki 22 valandos, ilgai nevakaroti, kad atsikėlus, veido nereiktų maskuoti įvairiomis makiažo priemonėmis.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt