Modelių mokykla naujus mokslo metus pradeda atsinaujinusi

  Ne pirmus metus sėkmingai veikianti agentūra „Pegasus“ nuolat rūpinasi ne tik modelių atranka, tačiau ir nuolatiniu jų tobulėjimu. Pats savaime žmogus gali būti labai gražus, tačiau jis vis tiek turi tinkamai save pateikti. Grožis, pats savaime, dar negarantuoja sėkmingos modelio karjeros, nes, kaip rodo praktika, toli gražu ne visos merginos ar vaikinai moka tinkamai išnaudoti tai, ką jiems davė gamta.

  Būtent todėl viena iš modelių agentūros „Pegasus“ veiklos sričių – būsimų modelių rengimas ir jau esančių modelių „tobulinimosi kursai“. Siekiant šių tikslų buvo įkurta ir ne vienerius metus sėkmingai veikia „Elegancija“ modelių mokykla, kurioje būsimieji ir esami modeliukai ir modeliai mokosi taisyklingai vaikščioti podiumu, pasirodyti žiūrovams ir tinkamai atskleisti pristatomas drabužių kolekcijas. Taip pat vyksta stiliaus, makiažo, foto modeliavimo ir aktorinio meistriškumo pamokos.

  Visi minėti užsiėmimai suplanuoti ir įgyvendinami taip, kad padėtų atskleisti tiek vidinį, tiek ir išorinį būsimų modelių grožį, nugalėti dar likusius ar dėl neteisingo auklėjimo susiformavusius vidinius ir išorinius kompleksus, atrasti savo unikalų ir prekės ženklu galinti tapti, stilių. Pastarasis veiksnys tampa ypač svarbus, kai prasideda brendimas ir berniukas tampa vaikinu, o mergaitė – mergina. Tai, kas tiko vaikui, tikėtina, nebetiks paaugliui, todėl net ir turint pradinį modelio „išsilavinimą“ būtina juo rūpintis nuolat.

  Bene didžiausia naujovė yra tame, kad nuo šiol su modeliais, kurių amžius gali prasidėti nuo 4-erių metų, dirbs Laimutė Marija Jancevičienė – 33 metus dirbanti šokių srityje ir 25- erius – su modeliais. Įvairių renginių nugalėtoja, režisierė - choreografė, drabužių dizainerė, viena pirmųjų pradėjusi dirbti su modeliais Nepriklausomoje Lietuvoje.

  Būtent Laimutės Marijos Jancevičienės prižiūrimos užaugo tokios merginos kaip Mis Lietuva nugalėtoja Agnė Maliaukaitė, įvairių modelių konkursų nugalėtojas – Lina Kavaliūnaitė, Algė Tarailytė, Živilė Maziliauskaitė, Deima Jonuškytė, Vika Volkutė, Vilmantė Simanavičiūtė, Ugnė Palilionytė.

  Taip pat Laimutės Marijos Jancevičienės vadovaujama studija yra sportinių šokių varžybų „Mozaikos taurė“ ir „Kalėdinės žvaigždės“, tarptautinio mados ir šokio festivalio-konkursų „Coliukė“ ir „Aukštaitijos modelis“, „Top model“ organizatorė.

  Pasak Laimutės, jos tikslas – dalintis turima sukaupta patirtimi ir padėti atsikleisti naujiems talentams, tad darbas „Elegancija“ modelių mokykloje bus ne tik dar vienas gyvenimo iššūkis, bet ir jau vykstančios veiklos tęsinys. Nauja bus nebent tai, kad Laimutei dar neteko dirbi Kaune, tačiau pasak režisierės – choreografės, gabių vaikų yra visur, tik reikia juos tinkamai motyvuoti.

  „Dabartinio jaunimo problema yra tame, kad jie patys ne visada žino, ko nori. Ateina, nusivilia, išeina. Paskui vėl sugrįžta. Ramiai paleidžiu norinčius išeiti, nes, kaip rodo patirtis, tie, kurie nori gyvenime pasiekti daugiau, paskui vis tiek grįžta „namo“. – pastebi L. M. Jancevičienė. – „Svarbu tik, kad tėvai ne peiktų, o palaikytų savo vaikus ir tada mes visi kartu pasieksime žymiai daugiau. Vaikai augs, tobulės, sėkmingai kops „karjeros“ laiptais. Esu įsitikinusi, kad darbas Kaune šią taisyklę, kuria vadovaujuosi jau ne vienerius metus, tik dar kartą patvirtins.“

  www.modeliumokykla.lt