Modelis Mara Martin ant podiumo su maudymosi kostiumėliu ir keistu „aksesuaru“

Modelis Mara Martin ant podiumo su maudymosi kostiumėliu ir keistu „aksesuaru“

Majamyje vykusiame Amerikos žurnalo „Sports Illustrated“ mados pasirodyme, svečius itin nustebino paskutinis pasirodymas. Modelis Mara Martin ant podiumo pasirodė apsivilkusi žėrinčiu, auksiniu maudymosi kostiumėliu, tačiau su labai keistu „aksesuaru“. Kol mama nesenai tapusi gražuolė ėjo podiumu, demonstruodama nepakartojamą bikinį, tuo pačiu krūtine maitino savo 5 mėnesių dukrytę nešdama ją tiesiog ant rankų.


Martin teigia, kad tai atsitiko netyčia – natūraliai ir kartu iš būtinybės. „Kai vyko šis pasirodymas, mano dukra Aria buvo su manimi, ir kai žurnalo „Sports Illustrated“ redaktorius sužinojo, kad mano pasirodymas bus paskutinis, pasiūlė man tiesiog praeiti podiumu kartu su savo dukra. Artėjant pasirodymui, ir aš ir mano mažoji Aria buvom aprengtos ir pasiruošusios mūsų pirmam debiutui kartu, tačiau ne viskas gaunasi taip, kaip planuota“, - pasakoja gražuolė. Būtent tuo metu, kai jau reikėjo eiti ant podiumo, mažoji Aria užsimanė valgyti. Martin nieko kito nebeliko, kaip tik pamaitinti mažąją princesę. Tuo metu prie Martin priėjo žurnalo redaktorius ir pasiūlė jai eiti ant podiumo tiesiog dabar, bemaitinant savo dukrytę. „Kadangi maitinimas krūtimi yra natūralus dalykas ir jis jau 5 mėnesiai yra mano gyvenimo dalis, todėl net negalvodama ar tai gerai ar blogai, aš paprasčiausiai ėjau ir tiek“, - teigia modelis.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt