Modelio pasiruošimas mados savaitei

Off Canvas

 

Modelio pasiruošimas mados savaitei

Be jokios abejonės – būti modeliu – tai darbas pilnu etatu. Modeliai visada turi būti pasirengę fotosesijai ar žengti podiumu, tai reiškia, kad jie visada turi būti pasitempę, formoje ir gražiai atrodyti.
Pats intensyviausias darbas modeliams būna per mados savaitę. Tuo laiku, modelius nuolat fotografuoja žiniasklaida, juos mato įtakingiausi mados pasaulio atstovai, todėl jie turi būti itin atidūs savo išvaizdai ir visą savaitę, kol vykstą renginys, atrodyti nepriekaištingai. Gerai atrodyti modeliams padeda kelios gudrybės, kurių jie laikosi mados savaitės metu.


Angliavandeniai - kai kurie modeliai ištisus metus riboja angliavandenių vartojimą, tačiau daugelis nežino, kad pasirinkti teisingi angliavandeniai, tokie kaip saldžios bulvės arba rudieji ryžiai – jokios žalos nedaro, atvirkščiai – jie pamaitina kūną energija. Tačiau ir šie gerieji angliavandeniai turi būti stipriai ribojami mados savaitės metu, nes gali kaupti skysčius kūne.
Baltymai – yra puikus energijos šaltinis Jūsų kūnui, stiprina raumenis, ilgiau suteikia sotumą jausmą, tačiau taip yra tik tada, kai baltymų vartojimas yra derinamas su tinkamais pratimais. Jeigu pratimai nėra atliekami, dėl per dažno baltymų vartojimo, modeliai gali priaugti ne vieną papildomą kilogramą, jiems gali pradėti pūsti pilvą ir kauptis skysčiai – o to tikrai nereikia mados savaitės metu.
Grožio miegas – yra vienintelis būdas atnaujinti ir atstatyti mūsų kūną. Gero ir kokybiško miego metu, pradedant nuo mūsų raumenų iki mūsų odos ir proto – yra atstatoma, kad ryte, viskas vėl galėtų funkcionuoti visu pajėgumu. Modeliai puikiai supranta 8 valandų kokybiško miego svarbą, todėl griežtai laikosi teisingo miego rėžimo. Teisingas miego rėžimas taip pat padeda kovoti su galimu „emociniu perdegimu“ mados savaitės renginyje.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt