Modeliai ir makiažas

Off Canvas

 

Modeliai ir makiažas

Modeliavime didelę dalį užima makiažo meistrai, stilistai, šukuosenų meistrai. Būti modeliu, reiškia būti dažomam makiažo meistro, šukuojamam plaukų stilisto ir t.t. Na žinoma, kokiai merginai tai nepatiktų, tačiau, jeigu modelis yra dar tik pradedantysis, jis gali ir neturėti pakankamai pinigų ant stilistų ir makiažo meistrų paslaugų. Todėl tokiose situacijose yra gerai žinoti kaip pasidaryti makiažą pačiam.

Net, jeigu modelis ir turi pakankamai pinigų ant šių paslaugų, jis vis tiek turėtų mokėti pasidaryti sau makiažą, nes situacijų fotosesijos metu gali įvykti įvairiausių – susirgs, pavėluos ar dar kažkas nutiks makiažo meistrui, tuomet, kad fotosesija nebūtų sugadinta, modelis turėtų mokėti pasidaryti sau tinkamą makiažą. Jis nebūtinai turi būti toks profesionalus kaip vizažisto, tačiau bent jau makiažo pagrindus modeliui derėtų žinoti.
Kokio makiažo modeliui reikės – priklauso nuo fotosesijos pobūdžio.
Modelio portfoliui tinkamiausia kuo natūralesnė modelio išvaizda, ypač, jeigu modelis yra dar paauglys. Modelių agentūros mėgsta jaunatvišką, „šviežią“ modelio išvaizdą. Todėl modeliai neturėtų agentūrų išgąsdinti su per dideliu makiažo kiekiu.
Prieš darantis makiažą, reikia atsižvelgti į savo amžių. Modeliai, kuriems yra tarp 13 ir 16 metų, dažytis turėtų kiek įmanoma minimaliau. Tokio amžiaus modeliams tikrai nereikia veido pudros, užtenka pasitepti paprastu, Jums tinkamu veido kremu. Vietoj lūpdažio, naudokite blizgesį arba vazeliną. Jokiais būdais nevedžiokite akių pieštuku – jaunoms merginoms tai atrodo itin vulgariai ir neskoningai. Šiek tiek galima pasidažyti blakstienas tušu, tačiau jokiais būdais blakstienų nesiklijuokite, nes tuomet atrodysite kaip atėjusios į karnavalą, ne į fotosesiją.
Jeigu modelio veidas yra per daug blyškus, arba modelis nori paslėpti ne laiku iškilusius spuogelius, galima naudoti lengvą veido pudrą. Tačiau, prieš naudojant, modelis turi gerai žinoti kokia pudra tiks prie jo veido odos spalvos, akių ir viso kūno. Pudra neturi matytis nuotraukose ar skirtis nuo modelio natūralios odos spalvos.
Žinoma, bus tokių situacijų, kada modelis dalyvaus kitokio pobūdžio fotosesijoje ir tuomet jam jau prireiks daugiau makiažo, tokiu atveju tai yra suprantama. Priklausomai nuo fotosesijos pobūdžio – atitinkamas turi būti ir makiažas. Tačiau kada kalbame apie modelio portfolio, makiažo jauniems modeliams turi būti kuo mažiau.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt