Modeliai, ilgai tenka laukti savo nuotraukų?

Off Canvas

 

Modeliai, ilgai tenka laukti savo nuotraukų?

Dažnai modelių pasaulyje nutinka situacijos, kada modeliams tenka laukti savo fotosesijos nuotraukų ilgiau nei buvo žadėta. Tai tikrai yra labai varginanti situacija, tačiau modeliams reikia išmokti kaip elgtis tokiose situacijose, kad neparodyti savo neprofesionalumo.


Visų pirma, vykstant fotosesijai, modelis turi tiksliai išsiaiškinti su fotografu - kada bus padarytos nuotraukos ir kada modelis gaus jas. Kiekvienas fotografas su nuotraukomis užtrunka skirtingai, todėl pasitikslinti modeliui visada reikia.
Atminkite, fotografai yra labai užsiėmę žmonės. Kai kurie fotografai dar turi ir antrą darbą be fotografijos, kiti vos sutalpina fotosesijas į savo kalendorių, todėl fotografas apskaičiavęs savo užimtumą ir pasakęs modeliui apytikslį nuotraukų padarymo laiką, kartais gali ir nespėti, todėl jo teisti iš karto nereikėtų.
Taip pat reikėtų aptarti nuotraukų paėmimo būdą. Ar nuotraukos bus atsiunčiamos elektroniniu paštu? Ar nuotraukas bus atiduodamos asmeniškai? Šie dalykai turi būti aptarti iš anksto, kad išvengti ateity nesusipratimų.
Žinoma, ne visada viskas vyksta taip kaip suplanuota. Jeigu fotografas neatsiuntė nuotraukų žadėtu laiku, tuomet modelis gali parašyti jam elektroninį laišką ir paklausti kada būtų galima tikėtis nuotraukų. Gali tekti išgirsti iš fotografo, kad jis nespėjo laiku padaryti nuotraukų, todėl reikės dar šiek tiek palaukti, todėl modeliai turi būti pasiruošę šiam atsakymui ir jį profesionaliai priimti.
Tačiau per ilgas nuotraukų laukimo laikas nėra profesionalu ir iš fotografo pusės. Todėl modeliams reikia žinoti ribas, kada paspausti fotografą dėl nuotraukų, kada profesionaliai palaukti. Dažniausiai laukimo tarpas yra apie mėnesį, jeigu fotografas verčia modelį laukti ilgiau – du ar net tris mėnesius – tuomet jau reikėtų sunerimti ir paspausti fotografą atsiųsti nuotraukas.
Kartais pasitaiko ir tokių situacijų, kada modelis apskritai negauna žadėtų nuotraukų. Ateityje, kad tokios situacijos nepasikartotų, reikėtų vengti tokių neatsakingų fotografų ir kuo mažiau su tokiais bendradarbiauti.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt