Modeliai, būkite profesionalūs!

Off Canvas

 

Modeliai, būkite profesionalūs!

Kartais modelių pasaulyje pasitaiko situacijų, kada modeliai parodo savo neprofesionalumą. Pavyzdžiui, fotografas turi fotosesiją su modeliu ir prieš fotosesiją patikrina modelio asmeninę informaciją, kurią modelis yra nurodęs savo modelio sutikime.

Sutikime nurodytas elektroninis modelio paštas pavyzdžiui: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. fotografui tikrai sukels įtarimų, kad modelis nėra profesionalas. Duoti tokius elektroninius paštus kaip šis - yra mažų mažiausia vaikiška ir parodo modelio neprofesionalumą.
Modelio profesionalumas turėtų pasireikšti ne tik bendraujant su fotografais, modelių agentūromis, klientais, atrankų organizatoriais ar kitais komandos nariais, tačiau ir pristatant save, nes tai yra taip pat labai svarbi modelių pramonės dalis. Neteisingas savęs pristatymas gali nulemti netgi modelio karjeros ateitį. Todėl tie modeliai, kurie tikrai žiūri į modelio karjerą rimtai – į savęs pristatymą taip pat turėtų žiūrėti rimtai.
Kai ateina laikas pristatyti save, nesvarbu ar jau priklausote modelių agentūrai ar ne – yra labai svarbu pristatant save galvoti apie tai, kaip norite, kad kiti Jus matytų. Kalbama apie asmeninę informaciją, kurią reikia pateikti beveik visiems – fotografams, klientams, modelių agentūrai ir t.t. Niekada nepateikite toje informacijoje savo kvailų, vaikiškų, neprofesionalių elektroninių paštų ar socialinių tinklų „nikų“. Taip pat nenustatykite kvailo ir vaikiško balso atsakiklio, nes tai taip pat daug ką pasako apie žmogų.
Net, jeigu esate jaunas modelis, vis tiek privalote laikytis šių taisyklių ir save pateikti profesionaliai, jei norite rimtos modelio karjeros. Modelio karjeroje susidursite su rimtais žmonėmis, kurie yra verslininkai modelių pasaulyje ir, jeigu jie pamatys, kad asmeninėje informacijoje nurodėte savo elektroninį paštą pavyzdžiui: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba socialinių tinklų „niką“ - „mazyte Aurelija“, iš jų rimto požiūrio į Jus nesitikėkite. Žinoma, kokį elektroninį adresą ar „niką“ socialiniuose tinkluose turėti yra Jūsų reikalas, tačiau, kai kalbame apie modelių agentūras, klientus, fotografus ir t.t. - turėkite dar ir profesionaliai atrodančią asmeninę informaciją. Tai gali būti pavyzdžiui: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., toks pats gali būti ir socialinių tinklų „nikas“.
Tas pats liečia ir balso paštą. Žinoma, smagu turėti linksmą balso atsakiklio žinutę, tačiau modelių pasaulio atstovai, išgirdę tokį šmaikštų balso atsakiklį, tikrai nepanorės palikti Jums žinutės.
Kai ateina laikas prisiimti atsakomybę už tai kas gyvenime patinka ar ką esate įpratęs daryti – tuomet ir išryškėja ar rimtai norite modelio karjeros, ar tai tik laikina užgaida.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt