Minkšto bei lengvai krentančio siuvimo apranga- tai ko jums reikia šį pavasarį

Off Canvas

 

Minkšto bei lengvai krentančio siuvimo apranga- tai ko jums reikia šį pavasarį

 

Tiems, kurie mėgsta pirmenybę teikti lygiems bei blizgantiems paviršiams, o ne komfortui (arba atvirkščiai), dabar galima gauti iš kart du viename, jums nereikės rinktis tarp šių dviejų kriterijų. Dėka šio sezono prašmatnaus ir be vargo stilingo siuvimo pasirinkimo, dabar galite savo spintoje turėti apranga kuri atitiks  visus jūsų norimus kriterijus. Šokite į minkštus ir lengvus marškinėlius bei tokias pat lengvas kostiumines kelnes ir pajuskite laimę, po šio potyrio padidinti pavasariniai marškinėliai ir laisvo stiliaus kelnių poros privers jus jaustis nepatogiai.

Per pastaruosius metus buvo pasisakyta už tai, kad vietoj tamprių ar naminių kelnių, dėvėjimas kostiuminių kelnių būtų kaip tvirta ‘darbo iš namų’ alternatyva. Pasirinkti galite tarp klostytų, siaurėjančių, aukštu liemeniu ir platėjančiais galais arba su diržu kelnes, ar net Bermudų ilgio (sutrumpini šiek tiek virš kelių ( ne daugiau nei 10 cm) ) šortus. Be to, pridėjus švarką ir keletą aksesuarų virtualiems susitikimams, jūsų kolegos bus sužavėti jūsų įvaizdžiu.

Nereikia griežtai apsiriboti šiais patogiais kostiumais tik nuo 9 iki 17h, kitaip tariant tik darbo metu. Šiais laikais galima rasti sau įvairių kostiumų, kuriuos kartą užsidėjus nebenorėsite nusiimti. Dėl švarios, suderintos išvaizdos ir netradicinio įvaizdžio, jūs galite lengvai dėvėti juos einant į pasimatymą, į muziejų, einant į parką, kavinukę ir ne tik. Prie kostiumų tinka ir pritinka basutės, kedai, aukštakulniai. Na, bet tai priklausys tik nuo jūsų skonio ir norimo įvaizdžio.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt