Milano mados savaitė: „Gucci“ mados namai pristatė retro kolekciją

Milano mados savaitė: „Gucci“ mados namai pristatė retro kolekciją

Italijos mados namai „Gucci“ pradėjo Milano mados savaitę ir trečiadienį pristatė 2015 metų pavasariui ir vasarai skirtą kolekciją, kurią įkvėpė 8-ąsis praėjusio šimtmečio dešimtmetis.

Ant podiumo karaliavo ryškios spalvos – oranžinė, vyšninė, mėlyna ir balta. „Gucci“ mados namų tikslas buvo papuošti rafinuotą ir elegantišką moterį, kuri dabinasi ne dėl kitų, o dėl savęs.

Skiautinių ir geometrinių raštų motyvai gulė ant verstos odos, džinso ir odos. 2015 metų šiltajam sezonui šie Italijos mados namai siūlo trumpas arba kelius siekiančias sukneles. Netrūko įspūdingų iškirpčių. Lietpalčius tvirtai pažabojo diržai. Prie trumpų laisvų džinsų, dekoruotų jūreiviškomis sagomis, derinti spalvingi šilko šaliai.

Viena iš kolekcijos pažibų – nauja rankinės „Jackie Soft“ versija. Dizaineriai siūlo net penkias skirtingų stilių šių rankinių variacijas, spalvų pasirinkimas dar didesnis.

Kolekcijos pabaigoje žiūrovams akimirkai pasirodė mados namų kūrybos vadovė Frida Giannni.

Daugiau informacijos apie garsiausius mados namus, dizainerius ir madas galite rasti apsilankę https://www.facebook.com/icemodelsmilanatstovybe?ref=hl

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt