Maža krūtinė? Tinkamai rinkitės drabužius

  Kokius mus sukūrė gamta, tokie ir esam. Tiesa, pastaruoju metu išpopuliarėjo plastinė chirurgija, tačiau,

  mada

  sutikite, kad gražiausiai tai, kas natūralu. Gamta nusprendė, kad Jūsų krūtinė turi būti nedidelė? Patikėkite, tai tikrai nėra tragedija. Nebūtina kasdien dėl to krimstis. Verčiau tinkamai pasirinkti drabužius. Taigi, kaip nedidelę krūtinę vizualiai padaryti putlią ir išraiškingą?

   

  Klostės ir rauktinukai

  Prašmatnios klostės – idealus pasirinkimas merginoms su nedidele krūtine. Nepamirškite ir tokių drabužių kaip palaidinukės, suknelės ar marškinėliai su įvairiomis detalėmis dekoruota viršutine dalimi. Pastaruoju metu vėl išpopuliarėję nėriniai taip pat puikiai tiks. Apsivilkite šviesius marškinėlius su nėriniais dekoltė srityje ir, be jokių chirurginių įsikišimų, pabrėšite savo moteriškumą ir žavesį.

   

  Kišenės

  Jeigu jums nepatinka nėriniai ir klostės, arba tokių drabužių negalite vilkėti kasdien, galima apsistoti ties modeliais su kišenėmis krūtinės plote. Toks variantas ne tik atrodys dalykiškai griežtas, bet ir sukurs norimą efektą.

   

  Bolero

  Daugiasluoksniškumas – dar vienas būdas, kurį reiktų įvertinti savo krūtinės apimtimi nepatenkintoms merginoms. Norimą efektą galima pasiekti apsivilkus bolero ar laisvus, trumpus marškinėlius ant ilgesnio drabužio. Stenkitės sukurti įdomų, daugiasluoksnį įvaizdį, maišykite skirtingų piešinių ir faktūrų audinius. Stambesnėms ar turinčioms per didelę krūtinę moteriškėms tai pakenktų, bet turinčioms, jų įsitikinimu, per mažą, toks žingsnis – pats tas.

   

  Papuošalai

  Juos galima naudoti kaip „dėmesį nukreipiantį manevrą“. Ilgi auskarai, skambančios apyrankės gali sėkmingai nukreipti kitų žmonių akcentus į norimas kūno vietas. Taip krūtinei teks mažiau dėmesio ir niekas neatsimins kokia ji buvo. Tiesa, čia taip pat reiktų nepersistengti, bet apie tai – kada nors kitą kartą.

  Merginos, atminkite, kad bet kurį trūkumą (dažnai tik įsivaizduojamą) visada galima paversti privalumu. Dabartinė mados tendencija tokia, kad drabužiai geriausiai tinka mažą krūtinę turinčioms moterims, taigi, jos turi gerokai daugiau galimybių būti madingos, ryškios ir pastebimos.