Mados renginys 'Mada ir grožis' jau greitai

Mados renginys "Mada ir grožis" jau greitai

Mados renginys „Mada ir grožis“ – tai išskirtinis pramoginis madų renginys, kuris vyks kovo 16 d. Raudondvario pl. 107, Kaune, klube Combo, iš kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į Nemuno ir Neries santaką.

Renginys skirtas visiems norintiems susipažinti su naujausiomis pavasario madų tendencijomis ir tuo pačiu smagiai praleisti laiką skambant gyvai muzikai. Kauniečiams ir Kauno miesto svečiams naujas pavasario kolekcijas pristatys talentingi ir žinomi dizaineriai iš visos Lietuvos.

Renginio svečius linkmins visiems puikiai žinomas dainininkas Kąstytis Kerbedis, tad visi svečiai galės ne tik susipažinti su naujausiomis pavasario madų tendencijomis, bet ir smagiai laiką praleisti šokio sūkuryje. Renginį ves vakarėlių vedėjas Rytis Kuzmenka.

Mados renginio „Mada ir grožis“ tikslas surengti įsimintiną vakarą, kurio metu visi lankytojai lydimi geros nuotaikos galės apžiūrėti įvairiausias Lietuvos dizainerių kolekcijas ir papuošti savo garderobą pavasarinėmis nuotaikomis.

Renginyje savo kolekcijas pademonstruos dizaineriai:
Liubovė Čiaplikiėnė
Birutė Koženiauskienė
Rūta Grėbliūnienė
Danguolė Labanauskienė
Justina Pociūtė
Indrė Masilionytė
Olesia Les

Taip pat matysite prekinių ženklų kolekcijas:
NEW YORKER
AMORALLE
REPLAY
Sarta TRIX su kolekcija Gossip

Renginio organizatoriai tikisi, jog renginys taps gražia kiekvieno metų sezono tradicija! Modelių agentūra PEGASUS ir COMBO

Bilietus platina „Tiketa". Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina 20 litų.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt