Mada

Off Canvas

 

Ar esate patekę į tokią situaciją, kai perkate drabužius ir pamatote tą tobulą švarkelį, kuris, žinote, atrodys pritrenkiamai su Jūsų žaviu mini sijonėliu, tačiau sau negalite leisti jo nusipirkti dėl Jums per didelės kainos? Tuomet šie patarimai Jums gali padėti:

Kartais spintoje laikome drabužius, kurių niekada taip ir nenešiojame, kartais perkame drabužius, kuriuos apsivelkame tik kartą – visi esame tai darę. Visi kartais priimame neapgalvotus mados sprendimus, tačiau galime sustoti jau dabar. Kaip?

Kasdien rengtis stilingai ir skoningai yra įgūdis, kurį gali būti sunku įvaldyti. Todėl mes surinkome 6 geriausius stiliaus patarimus, kuriuos turėtų žinoti kiekviena moteris. Nors jie gali pasirodyti paprasti, tačiau šie patarimai pakeis jūsų apsirengimo įpročius. Ir nesvarbu ar eisite į darbą, vakarėlį ar tiesiog papietauti, šie patarimai tikrai padės, kad išėjus iš namų visada atrodytumėte madinga ir pasitikinti savimi.

Nuo kedų iki skarelių, daug vaikų nori sekti madingiausių suaugusiųjų pėdomis. Mada besidomintys vaikučiai gali stebėti naujausias stiliaus madas ir demonstruoti jas namuose, mokykloje ar kieme. Štai keli patarimai Jums, kurie padės Jūsų vaikams savo stiliumi išsiskirti iš minios.

Tinkamas modelio pasirinkimas užtikrina sėkmę fotografo projektui. Net ir profesionalus fotografas negali dirbti su bet kokiu modeliu, todėl šiame straipsnyje papasakosime, kaip fotografas atsirenka tinkamus modelius bendram projektui, kad šis būtų sėkmingas.

Jei jums patinka būti savo paties viršininku ir kontroliuoti savo modelio karjerą, tapkite laisvai samdomu modeliu!

Paaugliams mada gali būti bauginanti. Daugeliui paauglių merginų mada yra itin svarbi ir stiliaus pojūčio išsiugdymas yra puikus būdas pradėti save išreikšti. Taigi, štai keli patarimai, kurie padės paaugliams išreikšti savo individualumą ir išvengti pasigailėtinų mados pasirinkimų.

Diržas yra daug daugiau nei aksesuaras, kuris padeda Jūsų kelnėms nesmukti. Jeigu taip būtų, vyrai vis dar naudotų virves, kurios prilaikytų jų kelnes. Jeigu niekada apie tai nepagalvojote – dabar pats laikas! Atkreipkite dėmesį į savo diržą, nes tai gali pakeisti visą Jūsų įvaizdį. Geros kokybės diržas gali būti pagrindinis Jūsų aprangos akcentas. Bet be gražiai atrodančio diržo pasirinkimo, kaip žinoti, kokio dydžio Jums reikia?

Moterų madoje netrūksta idėjų, kurias gali pasiskolinti vyrai ir dėl kurių vyriška mada tampa vis įdomesnė. Dabar dažnai vyriški drabužiai įkvepia ir moterų madą. Mados industrija verčia lyčių normas aukštyn kojomis. Bet dar yra daug vyriškų drabužių madų, kurios dar nebuvo išbandytos moterų. Žengiame į mažiau lyčių normų ribojamą mados industriją, kuri tampa vis platesnė. Štai kelios tendencijos, kurios privers Jus įžengti į vyrų drabužių skyrių:

Helovinas artėja ir visi norime būti kažkuo išskirtinu, tačiau taip pat norime atrodyti stilingai. Mes turime Jums puikių idėjų, todėl skaitykite toliau!

Esate žema, tačiau norėtumėte atrodyti aukštesnė? Visoms mums, žemo ūgio moterims, yra tekę išgyventi akimirkas, kai norėjome kelių papildomų centimetrų, todėl yra visiškai suprantama, kodėl žemesnės moterys nori atrodyti aukštesnės. Žinoma, būti žemo ūgio tikrai nėra blogai, tačiau jei norite atrodyti vizualiai aukštesnė, skaitykite toliau apie būdus, kaip sukurti tokią iliuziją.

Ką tik įžengėme į sezoną, kai nedėvėsime nieko kito kaip tik paltus, megztinius ir aulinukus. Nors mūsų žieminės spintos pripildytos juoda spalva, mes norime pažiūrėti, kokios spalvos bus madingos 2020 – ųjų rudens sezoną. Spalvos gali praskaidrinti liūdnas rudenines nuotaikas, todėl prieš grįždami prie savo juodų drabužių, leiskitės būti įkvėpti madingų sezono spalvų. Iš kur mes žinome kokios spalvos bus madingos kitais metais? Mes pastebėjome keletą mados merginų, kurios, mūsų nuomone, įvaldė spalvų derinimo meną. Jos sukuria meistriškas spalvų kombinacijas ir pirmos išbando naujus ryškius drabužius parduotuvėse. Skaitykite toliau norėdami sužinoti apie spalvas, išeinančias iš mados ir ką nešioti vietoj jų.

Jau kurį laiką vyrauja blizgių, tiesaus kirpimo plaukų mados tendencijos. Akivaizdu, ši mada jau atgyveno savo ir mūsų laukia nauja plaukų tendencija: iškarpyti plaukai grįžta į madą! Atėjo laikas, kai vėl galėsime nešioti sluoksniuotų plaukų stilius. Tačiau ką iš tikrųjų reiškia tokio kirpimo pasirinkimas? Štai viskas, ką ekspertai nori, kad žinotumėte:

Jeigu mums reikėtų išsirinkti savo mėgstamiausią rudens madą, tai turbūt būtų džinsinis audinys. Jis gali būti poruojamas su megztiniais, paprastais marškinėliais ar madingomis palaidinėmis ir visada sukurs atsipalaidavusį kasdienį įvaizdį, kuris mums visiems patinka. Taigi, jei esate pasiruošęs ypatingai stilingam rudeniui, dėvėkite savo įprastus džinsinius drabužius, bet taip pat ir atsižvelkite į šias madas.

Kai kuriems iš mūsų ne tiek svarbu pats koncertas ir muzika, kiek aprangos stilius. Jūsų apranga turi būti šauni, kad Jūsų Instagram postai atrodytų tobulai, kai demonstruosite savo įvaizdį. Tačiau koncerto aprangos pasirinkimas gali kelti daug klausimų: ar bus šaunu, jei apsiausiu kaubojiškus batus į kantri muzikos koncertą? Ar reikėtų dėvėti senus batus į koncertą, kuris vyksta lauke, jei netyčia būtų purvina? Ir ar būtų keista, jei apsivilkčiau tos grupės, į kurios koncertą einu, marškinėlius? Šitie ir daugiau mados klausimų Jums bus atsakyti žemiau ir į kitą koncertą galėsite eiti pasitikintys savo apranga.

Įgaukite pasitikėjimo savimi ir savo aprangos stiliumi su šiais patarimais, kaip atrodyti geriau su tuo, ką jau turite.

Mados pramonė yra viena iš labiausiai teršiančių pramonės šakų pasaulyje. Daugelis mados gaminių dabar yra kuriami ir gaminami specialiai trumpalaikiam naudojimui bei sunaikinimui. Drabužių kokybė mažėja kartu su išlaidomis, o padidėjęs masinės gamybos mados gaminių vartojimo lygis skatina didesnį gamtos išteklių vartojimą.

Nuo fantastinių suknelių iki didelių apykaklių: mes apsėsti 2020 – ųjų madų nuo pat to laiko, kai pamatėme jas ant podiumo.

Internete yra begalė mados tinklaraščių, kuriuos galite skaityti, kad suprastumėte, kas tinka būtent Jums. Drabužiai turi papuošti Jūsų asmenybę ir kūno tipą. Tam tikri drabužiai gali tikti Jūsų draugui, bet ne Jums, todėl prieš perkant drabužį, turite įsitikinti, kad jis Jums tikrai tinka. Turime Jums septynis patarimus, kurie Jums padės būti madingiems:

Kadangi negalime žinoti, kada vėl užsidarys kirpyklos, reikia pasiruošti šukuosenas, kurioms nereikės daug priežiūros iki sekančio plaukų galiukų kirpimo. Mūsų sėkmei, tokios ir yra šio rudens šukuosenų mados.

 

Grožio mados keičiasi kiekvienais metais. Taip yra todėl, kad tam tikros mados miršta ir žmonės ieško naujų dalykų savo stiliui. Madų ir stilių pasikeitimas yra jaudinantis dalykas, kadangi žmonės laukia sužinoti naujas madas ir jas išbandyti savo kailiu. Pasaulis keičiasi labai greitai, todėl nenuostabu, kodėl mados irgi keičiasi taip dažnai.

„Šių metų pradžioje „YouTube“ algoritmas parodė 10 metų senumo Lizzo vaizdo įrašą nufilmuotą, dar prieš jai išgarsėjant. Jame ji dėvi pilką gobtuvą ir rudą peruką, tuomet 22 metų moteris sėdi svetainėje ir groja fleita „Jay-Z“ „Empire State Of Mind“. Melodija paprasta, bet graži, kūrinį užbaigia kikenimu“. Vaizdo įrašas yra 2010 metų sausio mėnesio, nuo to laiko daug kas pasikeitė Lizzo gyvenime. Taigi, pateikiame 5 gyvenimo pamokas, kurių galime pasimokyti iš Lizzo proveržio laikotarpio.

Mados atliekos turi didelį poveikį aplinkai. Kiekvienais metais į Jungtinės Karalystės sąvartynus yra išsiunčiama 350 000 tonų drabužių. Kadangi dauguma drabužių yra pagaminti iš naftos pagrindu pagamintų medžiagų, tokių poliesteris, kiekvienais metais pagaminama daugybė tonų tokių drabužių, o šie taip greitai nesuyra.

Daugybė žmonių visame pasaulyje išryškina didesnes mūsų visuomenės problemas, tokias kaip švietimo trūkumai, per didelis gyventojų skaičius, nutukimas ir dar daugiau. Galbūt esate vienas iš tų, kurie stebi visas tas problemas namuose žiūrint interneto naujienas, ar televizijos laidas. Tačiau ar žinojote, jog be šių didžiausių pasaulio problemų yra ir mažesnių, taip pat svarbių problemų ir jos vyksta kiekvieną dieną.

Puslapis 1 iš 50

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt