Mada

Off Canvas

 

Ką tik įžengėme į sezoną, kai nedėvėsime nieko kito kaip tik paltus, megztinius ir aulinukus. Nors mūsų žieminės spintos pripildytos juoda spalva, mes norime pažiūrėti, kokios spalvos bus madingos 2020 – ųjų rudens sezoną. Spalvos gali praskaidrinti liūdnas rudenines nuotaikas, todėl prieš grįždami prie savo juodų drabužių, leiskitės būti įkvėpti madingų sezono spalvų. Iš kur mes žinome kokios spalvos bus madingos kitais metais? Mes pastebėjome keletą mados merginų, kurios, mūsų nuomone, įvaldė spalvų derinimo meną. Jos sukuria meistriškas spalvų kombinacijas ir pirmos išbando naujus ryškius drabužius parduotuvėse. Skaitykite toliau norėdami sužinoti apie spalvas, išeinančias iš mados ir ką nešioti vietoj jų.

Jau kurį laiką vyrauja blizgių, tiesaus kirpimo plaukų mados tendencijos. Akivaizdu, ši mada jau atgyveno savo ir mūsų laukia nauja plaukų tendencija: iškarpyti plaukai grįžta į madą! Atėjo laikas, kai vėl galėsime nešioti sluoksniuotų plaukų stilius. Tačiau ką iš tikrųjų reiškia tokio kirpimo pasirinkimas? Štai viskas, ką ekspertai nori, kad žinotumėte:

Jeigu mums reikėtų išsirinkti savo mėgstamiausią rudens madą, tai turbūt būtų džinsinis audinys. Jis gali būti poruojamas su megztiniais, paprastais marškinėliais ar madingomis palaidinėmis ir visada sukurs atsipalaidavusį kasdienį įvaizdį, kuris mums visiems patinka. Taigi, jei esate pasiruošęs ypatingai stilingam rudeniui, dėvėkite savo įprastus džinsinius drabužius, bet taip pat ir atsižvelkite į šias madas.

Kai kuriems iš mūsų ne tiek svarbu pats koncertas ir muzika, kiek aprangos stilius. Jūsų apranga turi būti šauni, kad Jūsų Instagram postai atrodytų tobulai, kai demonstruosite savo įvaizdį. Tačiau koncerto aprangos pasirinkimas gali kelti daug klausimų: ar bus šaunu, jei apsiausiu kaubojiškus batus į kantri muzikos koncertą? Ar reikėtų dėvėti senus batus į koncertą, kuris vyksta lauke, jei netyčia būtų purvina? Ir ar būtų keista, jei apsivilkčiau tos grupės, į kurios koncertą einu, marškinėlius? Šitie ir daugiau mados klausimų Jums bus atsakyti žemiau ir į kitą koncertą galėsite eiti pasitikintys savo apranga.

Įgaukite pasitikėjimo savimi ir savo aprangos stiliumi su šiais patarimais, kaip atrodyti geriau su tuo, ką jau turite.

Mados pramonė yra viena iš labiausiai teršiančių pramonės šakų pasaulyje. Daugelis mados gaminių dabar yra kuriami ir gaminami specialiai trumpalaikiam naudojimui bei sunaikinimui. Drabužių kokybė mažėja kartu su išlaidomis, o padidėjęs masinės gamybos mados gaminių vartojimo lygis skatina didesnį gamtos išteklių vartojimą.

Nuo fantastinių suknelių iki didelių apykaklių: mes apsėsti 2020 – ųjų madų nuo pat to laiko, kai pamatėme jas ant podiumo.

Internete yra begalė mados tinklaraščių, kuriuos galite skaityti, kad suprastumėte, kas tinka būtent Jums. Drabužiai turi papuošti Jūsų asmenybę ir kūno tipą. Tam tikri drabužiai gali tikti Jūsų draugui, bet ne Jums, todėl prieš perkant drabužį, turite įsitikinti, kad jis Jums tikrai tinka. Turime Jums septynis patarimus, kurie Jums padės būti madingiems:

Kadangi negalime žinoti, kada vėl užsidarys kirpyklos, reikia pasiruošti šukuosenas, kurioms nereikės daug priežiūros iki sekančio plaukų galiukų kirpimo. Mūsų sėkmei, tokios ir yra šio rudens šukuosenų mados.

 

Grožio mados keičiasi kiekvienais metais. Taip yra todėl, kad tam tikros mados miršta ir žmonės ieško naujų dalykų savo stiliui. Madų ir stilių pasikeitimas yra jaudinantis dalykas, kadangi žmonės laukia sužinoti naujas madas ir jas išbandyti savo kailiu. Pasaulis keičiasi labai greitai, todėl nenuostabu, kodėl mados irgi keičiasi taip dažnai.

„Šių metų pradžioje „YouTube“ algoritmas parodė 10 metų senumo Lizzo vaizdo įrašą nufilmuotą, dar prieš jai išgarsėjant. Jame ji dėvi pilką gobtuvą ir rudą peruką, tuomet 22 metų moteris sėdi svetainėje ir groja fleita „Jay-Z“ „Empire State Of Mind“. Melodija paprasta, bet graži, kūrinį užbaigia kikenimu“. Vaizdo įrašas yra 2010 metų sausio mėnesio, nuo to laiko daug kas pasikeitė Lizzo gyvenime. Taigi, pateikiame 5 gyvenimo pamokas, kurių galime pasimokyti iš Lizzo proveržio laikotarpio.

Mados atliekos turi didelį poveikį aplinkai. Kiekvienais metais į Jungtinės Karalystės sąvartynus yra išsiunčiama 350 000 tonų drabužių. Kadangi dauguma drabužių yra pagaminti iš naftos pagrindu pagamintų medžiagų, tokių poliesteris, kiekvienais metais pagaminama daugybė tonų tokių drabužių, o šie taip greitai nesuyra.

Daugybė žmonių visame pasaulyje išryškina didesnes mūsų visuomenės problemas, tokias kaip švietimo trūkumai, per didelis gyventojų skaičius, nutukimas ir dar daugiau. Galbūt esate vienas iš tų, kurie stebi visas tas problemas namuose žiūrint interneto naujienas, ar televizijos laidas. Tačiau ar žinojote, jog be šių didžiausių pasaulio problemų yra ir mažesnių, taip pat svarbių problemų ir jos vyksta kiekvieną dieną.

Kiekvienas kūdikis ar vaikas yra mielas ir žavus kiekvieno iš jų tėvams. Tačiau kai kiti aplinkiniai žmonės pradeda sakyti komplimentus, tėvai didžiuojasi bei mėgaujasi būdami tokio žavaus kūdikio ar vaiko tėvais. Kai kurie net gi gali pasakyti, kad jūsų vaikas gali būti modeliu. Mintis apie tai, kad jūsų kūdikis ar vaikas gali būti modeliu džiugina jus. Modeliavimas yra tai ką galėtų daryti ir jūsų mažylis, tačiau tai nėra toks lengvas darbas kaip gali atrodyti.

Artėja didžiausi mados įvykiai: Londono, Paryžiaus, Niujorko madų savaitės, tačiau viena yra aišku – podiumu einantys modeliai nesišypsos.

Sarah Jessica Parker drabužių spinta ilgą laiką buvo mados įkvėpimo šaltinis, taigi net ir pandemijos metu aktorė toliau nustatinėja mados tendencijas. Kitos žvaigždės vis dar vaikščioja gatvėse apsiavę Birkenstock firmos avalynę, „Prados“ aulinukus arba laisvalaikio avalynę. Tačiau Parker jau pradėjo keisti batų stilių. Rugpjūčio 11 dieną aktorė verslininko stiliumi žingsniavo Manheteno gatvėmis, užsidėjusi savitą vasaros kojų apavą – Mary Jane stiliaus aukštakulnius storu kulniuku pagal pačios Jessicos Parker aukštakulnių liniją. Šie aukštakulniai išsiskiria krištolo puošta sagtimi prie nuostabios batelių juostelės. Dėvimi kartu su gėlėta suknele bei juoda veido kauke, dekoratyviniai bateliai tobulai papildė aktorės nuostabią išvaizdą.
Po ilgų tokių batelių kūrimo metų, Jessica išmoko „pataikauti“ aukštakulnių entuziastų norams. Per pastarąjį laikotarpį buvo nedaug galimybių išeiti pasipuošus į gatvę, todėl batelius ji dekoravo patogiam jų nešiojimui bei paprastai išvaizdai. Aktorė yra ne vienintelė, kuri tokiu sunkiu laikotarpiu įnešė pasauliui naujų kūrinių. Jennifer Lopez (prieš porą dienų sukūrusi „Valentino“ kūdikių lėlių suknelę) pasirinko žavesį ir praktiškumą. Tik laikas parodys, ar ateities pasaulis laikysis šių dienų madų. Bet kokiu atveju, Sarah skonis drabužiams ir madai kelia susižavėjimą.

Pharrell Williams paskleidė ypatingą žinią apie jo, kartu su „Adidu“ išleistus sandalus. Naujieji PW Boost Slide sandalai yra nepaprastai patogūs. Jie ne tik malonūs ar lengvi, bet ir suteikia lengvumą bei nevargina kojų. Pats Pharrell šią sensaciją vertina labai paprastai. Tai vadina paprastu „kojinių dėvėjimu… kai apie tai net negalvoji“.

Jei nesate pasinėrę į programėlę „TikTok“, kurią jau ruošiasi uždrausti Jungtinės Amerikos Valstijos, tuomet leiskite Jums pristatyti šią „mažų marškinėlių, didelių kelnių“ naujausią tendenciją.

KAIP ATRASTI SAVO MADOS STILIŲ?
Savo asmeninio stiliaus atradimas yra daug daugiau nei tik radinys - tai kelionės ir proceso dalis, padedanti suprasti savo, kaip
asmenybės stipriąsias puses ir poreikius. Kurdami savo stilių, negalvokite tik apie dalykus, sukeliančius Jums susidomėjimą – nepamirškite ir savo gyvenimo būdo bei teikiamų reikalavimų. Atradus specifinį stilių, neatsiribokite nuo to kas Jums patiko prieš tai, tik pradėkite
eksperimentuoti ir maksimaliai išnaudoti savito stiliaus pateiktus
ypatumus.

KAIP IŠSIRINKTI GERĄ FOTOGRAFĄ?  5 ESMINIAI DALYKAI , Į KURIUOS REIKIA ATSIŽVELGTI RENKANTIS FOTOGRAFĄ

Gerai turėti naujausią įrangą, tačiau dažnai nekompetetingas ar nepatyręs fotografas yra prastesnis, negu įprastą įrangą turintis mėgėjas. Nesvarbu, ar fotografas turi geriausią fotoaparatą, objektyvą ar kitas fotografijos technologijas, jeigu nemoka jomis naudotis.

KAIP RENGTIS PAGAL SAVO KŪNO TIPĄ
Kai tik išmoksite apsirengti pagal savo kūno tipą, pastebėsite, kaip lengva bus susikurti drabužių spintą, kurią mėgsite dėvėti. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurie drabužiai geriausiai tinka Jūsų kūno tipui. Pirmiausia reikia susižinoti savo kūno proporcijas. Atsižvelgus į kiekvienos kūno dalies dydį centimetrais, nustatysite savo sudėjimo tipą. Naudojant audinio juostos matavimo juostelę vietoje metalinės, gausite tikslesnius rezultatus – juosta turėtų būti prigludusi prie kūno; matuodami apimtį nepakreipkite juostos, o laikykite ją lygiagrečiai su grindimis.

Kūno tipai

Selena Gomez nori nuveikti daugiau su savo „Rare Beauty“ linija, nei tik leisti kosmetikos priemones.

Tinkamas drabužių pojūtis gali daryti didelę įtaką asmens gyvenimui. Tai daug pasako apie žmogų ir stiprina jo asmenybę. Pasaulinė prabangių drabužių pramonė auga nuolat, pritraukdama vis daugiau ir daugiau žmonių. Šiuolaikinis mados supratimas mus suartina su prabangiausių drabužių kūrėjais. 5 geriausi yra išvardyti žemiau:

Atėjus vasarai, labiausiai tinka apsirengti drabužius iš medvilnės ar jos mišinio, bei lino. Tai taip pat yra geriausias pasirinkimas vaikams kasdieniniam dėvėjimui. Mes Jums pateikiame patarimų, kaip mažos mergaitės galėtų pasipuošti vasaros atostogoms, paprastai dienai ar mokyklinėms šventėms.

Puslapis 1 iš 50

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt