Kuo ypatingos prancūzės moterys?

Off Canvas

 

Kuo ypatingos prancūzės moterys?

Niekas nepaneigs, kad prancūzės moterys yra be galo gražios. Raudonos putlios lūpos, išraiškingi antakiai, švytinti sveika oda – visa tai moterų prancūzių bruožai. Jos pasižymi lengvu, natūraliu elegantiškumu. Dalinamės su Jumis keliais prancūzių bruožais, kurie išskiria jas iš kitų moterų.


Prancūzės žino, kad svarbiausia grožio paslaptis - graži oda. Kiekvienos šalies moterys turi savitą kultūrą kai kalbame apie odos priežiūrą. O prancūzės moterys labai anksti pradeda odos priežiūros procesą. Dar būdamos mergaitės, jos investuoja nemažai laiko ir pinigų į tinkamus odos priežiūros produktus ir procedūras.
Prancūzės vertina kokybę, o ne kiekybę. Prancūzių dietose daug dėmesio skiriama cukraus ribojimui, kuo mažiau riebalų suvartojimui. Prancūzės viską sau leidžia valgyti, tačiau saikingai. Taip, jos valgo kruasanus pusryčiams ir išgeria raudono vyno prie vakarienės, tačiau jos niekad nepamiršta, kad tai, kas vyksta viduje, matosi ir išorėje.
Kai turi gražią odą, makiažas tampa lyg aksesuaras. Pavyzdžiui, raudoni lūpų dažai ne tiek paryškina lūpas, kiek pabrėžia jų skaisčią veido odą. Ir prancūzės mėgsta daugiafunkciškumą – jos naudoja vieną atspalvį tiek ant lupų, tiek ant skruostų ar akių vokų.
Skirtingai nuo ankstyvo dėmesio skyrimo odai, plaukams prancūzės leidžia „ilsėtis“. Jos plaukams naudoja viską, kas natūralu – natūralus plaukų išdžiuvimas, ne džiovinimas džiovintuvu, natūralios plaukų kaukės, o ne plaukų dažymas. Joms patinka jų šiek tiek išsišakoję galiukai ir pašiaušti, neištiesinti plaukai.
Prancūzių požiūriu – tobulumas yra pervertinamas. Kai daugumai pasaulio moterų tobulumas yra idealus makiažas, padengiantis veido trūkumus, plastinės operacijos, maskuojančios senėjimo požymius - prancūzės nekovoja įkyriai su senėjimo procesu ar noru atrodyti jaunesnėms. Jos mieliau sensta grakščiai, gerai atrodydamos visuose savo gyvenimo etapuose.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt