Kokia tvarka naudoti odos priežiūros produktus, kad šie būtų kuo efektyvesni

Off Canvas

 

Kokia tvarka naudoti odos priežiūros produktus, kad šie būtų kuo efektyvesni

Dažnai vyrai, moterys ar merginos, kurios prižiūri savo odą, ne visada žino, kokie produktai turi būti jų gržio rutinoje. Tad peržvelkite savo grožio spintelę ir gali būti jog gali trūkti kelių dalykų, kurie užpildytų jūsų odos priežiūros rutiną. Hialurono rūgštis yra didžiausias hidratorius. Retinolis yra būtinas norint apsisaugoti nuo senėjimo. Vitaminas C yra būtinas odos šviesėjimui. SPF yra nediskutuotinas dalykas. Tačiau kaip geriausiai juos suskirstyti, kad išgautumėte didžiausią naudą iš jų? Marcia Kilgore, „Beauty Pie“ vadovė tai žino. Čia pateiksime Marcia Kilgore gidą, kokių pagrindinių ingredientų Jūsų odos priežiūros rutinoje Jūs neturėtumėte praleisti.

Atsakingai ir tinkamai rinkitės produktus atsižvelgiant į Jūsų odos pokyčius. Veiksmingos odos priežiūros rutinos kūrimas yra tinkamų produktų pasirinkimas tinkamu metu ir tinkama tvarka. Galbūt žinote savo bendrą odos tipą, tačiau serumus bei kitus produktus rinkitės tokius, kurie būtų skirti Jūsų odos problemoms šalinti. Renkantis tinkamus produktus norint juos sluoksniuot, svarbiausia nustatyti ko reikia Jūsų odai.

Sluoksniuokite nuo lengviausios iki sunkiausios produkto formulės. Apsiginklavę produktais, kurie sudaro Jūsų rutiną turėtumėte dirbti nuo lengviausio iki sunkiausio. Pirmiausia uždėkite lengviausiai susigeriantį į odą produktą, tada ant jo sunkiau ir taip ant galo turėtumėte užtepti sunkiai susigeriantį produktą, o pačiame gale užtepti apsauginį kremą nuo saulės. Paprastai sluoksniuokite grožio produktus tokia tvarka: valiklis, tonikas / esencijos procedūra / kaukė, serumas, akių kremas, drėkinamasis kremas, aliejus, SPF. Apsauginis kremas nuo saulės visada išlieka paskutinis. Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte užtepti ant apsauginių saulės priemonių yra maskuoklis, makiažo pagrindas.

Įsitikinkite, jog naudojate esenciją. Esencija yra pagrindinis valymo etapas, kuris maitina, išlygina ir subalansuoja odos pH, užpildo kiekvieną kitą produktą, kurį dėsite ant viršaus, minkštindama epidermio sluoksnius, kad veikliosios medžiagos galėtų greičiau prasiskverbti.

Padvigubinkite vitamino C kiekį. Vitaminas C turi daug naudos Jūsų odai; išlygina nelygų odos toną, pageriną odos tekstūrą, padeda kovoti su smulkiomis raukšlelėmis, padeda išnykti spuogų randams, skaistina odą ir padeda atstatyti UV spindulių žalą, pagerina pigmentacijos išvaizdą, ilgesniam laikotarpiui padeda natūraliai padidinti kolageno gamybą. Jei naudojate vitamino c serumą ryte ir naktį, tepkite veidą, kaklą, ir dekolte po valymo ir prieš drėkinamąją priemonę. Jei pasirinkote vitamino C drėkiklį, naudokite ryte ir naktį, tepkite veidą, kaklą ir krūtinę kaip paskutinį odos priežiūros žingsnį prieš SPF.

Hialurono rūgštis yra privalomas dalykas. Hialurono rūgštis gali būti visuose odos priežiūros produktuose pradedant nuo serumų, kremų, kapsulių ir baigiant lakštinėmis kaukėmis. Hialuronas suteikia greitą hidratacijos pliūpsnį, apsaugo Jūsų odą nuo uždegimo, yra suderinamas su visais odos tipais, Jūsų veidas tampa, lieknesnis ir jaunesnis. Jei naudojate hialurono rūšgties serumus, tepkite ant nuvalytos odos, po dienos ar nakties drėkinamojo kremo. Jei pasirinksite kremus į kuriuos įeina hialurono rūgštis, naudokite prieš SPF ir makiažo pagrindą. Po giliai išvalytos odos ir prieš tepdami esenciją ar serumą, užtepkite hialurono lakštines kaukes.

Retinolis – aukso standartas kovojant su senėjimu. Norėdami gauti optimalų efektą, tepkite retinolį du kartus per dieną, ryte ir vakare, visada naudokite SPF ryte. Taip, retinolį galima naudoti vasarą, jei visada naudojate aukšto procento saulės apsaugą. Nuoseklus naudojimas duos gerus rezultatus. Derinti retinolius su rūgštimi yra gerai, jei jūsų naudojamas retinolis yra pakankamai švelnus.

Niekada nepraleiskite apsaugos nuo saulės. Saulės ir ultravioletinės šviesos poveikis lemia daugiau kaip 90 % Jūsų odos degeneracijos, tai reiškia, kad ir kiek geros odos priežiūros priemonių Jūs naudojate kiekvieną dieną, nė vienas iš jų neturės optimalaus efekto jei kasdien nenaudosite gero SPF.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt