Kitokie būdai, norint turėti svajonių figūrą

Off Canvas

 

Kitokie būdai, norint turėti svajonių figūrą

Prieš vasarą arba prieš artėjant kokiai nors svarbiai šventei, tikriausiai kiekviena trokšta grakščios, lieknos figūros ir greitai! Tačiau ne taip lengva tai padaryti. Bet yra keli patarimai, kurie šio trokštamo rezultato padės pasiekti greičiau ir be griežtų dietų.


Pirmiausia reikia būti realistėm ir nusistatyti sau realius tikslus. Visos norėtų turėti tobulą „Victorios Secret“ figūrą, bet tai ne visada yra realiai įgyvendinama. Todėl reikia išsinagrinėti savo figūros tipą ir nuspręsti koks būtų Jūsų tikslas ir nusistatyti laiko tarpą, per kurį tą tikslą įgyvendinsite. Pavyzdžiui, jeigu turite apvalesnę, kriaušės tipo figūrą, šansų tikrai nedaug, kad atrodysite kaip modelis Alesssandra Ambrosio. Tačiau, pasistengus - galite turėti sveiką ir liekną figūrą, pavyzdžiui, kaip Beyonce ar Jennifer Lopez.
Visų pirma - pakeiskite savo valgymo įpročius. Tai nereiškia, kad reikia pradėti laikytis griežtos dietos. Tai reiškia, kad reikia pakeisti valgymo įpročius iš esmės. Žinoma, galima siekti norimų rezultatų ir laikantis dietos, tačiau valgymo įpročių pakeitimas iš esmės bus ilgalaikis, tuo tarpu laikantis dietos, sulieknėjama tik tam tikram laikotarpiui, po jo, žmogus vėl priauga svorio. Keičiant valgio įpročius iš esmės, pamėginkite rinktis sveikesnius patiekalus, dažniau valgykite namuose darytą maistą, stenkitės kavinėse ar restoranuose valgyti tik savaitgaliais, perkant parduotuvėje, rinkitės tik sveikus maisto produktus.
Gerkite daug vandens. Vanduo yra gyvybės šaltinis. Todėl, vietoj gazuotų gaiviųjų gėrimų, rinkitės stiklinę šalto vandens. Vanduo ne tik gerina virškinimo sistemos darbą, bet labai sveika plaukams, nagams ir odai.
Siekite savo rezultato atsipalaidavę, su gera nuotaika, galvodami apie būsimą savo svajonių figūrą. Nepriimkite šio iššūkio pernelyg rimtai, nes susikoncentravus vien svorio metimu ir nuolatos apie tai galvojant – rezultato galite ir nesulaukti arba sulaukti ne tokio, kokio tikėjotės. Siekite tikslo žaismingai, priimdami tai kaip linksmą žaidimą, kuris duos geriausią prizą, apie kokį tik galite pasvajoti – taip trokštamą Jūsų figūrą.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt