Kinija ruošiasi naujai mados savaitei!!!

Kinija ruošiasi naujai mados savaitei!!!

Kinija išsiskiria ne tik vakariečius žavinčia savotiška ir egzotiška kultūra, bet taip pat ir kitokiomis darbo sąlygomis. Azijos modelių rinka išsiskiria kastingų (atrankų) organizavimų – jų metu merginų praktiškai visuomet prašoma parodyti, kaip šios sugeba pozuoti.

Kinijos rinka – ne išimtis, todėl prieš vykstant į Kiniją visoms, neužtikrintoms savo pozavimo sugebėjimai derėtų pasimokyti įvairių pozų. Be to, aktualu žinoti – jog Kinija – savotiška mados rinka, kurioje dažniausiai modeliai ieškomi pozuoti kataloguose, todėl mokantis įvairias pozas pirmenybę reiktų teikti į komercinę, o ne aukštąją madą orientuotas pozas. Kinijoje tikimasi modelį pamatyti su makiažu (ir visai ne lengvučiu ir nematomu). Pasitaiko, jog net dienos metu modeliui tenka į kastingus vykti su ryškiu vakariniu makiažu. 

Kinijos sostinėje Pekine ruošiamasi naujai rudens/žiemos mados savaitei. Pekino agentūros visada ieško naujų modelių, o taip pat ir įvairiausių stilių modelių. Šiuo metu reikalingiausi modeliai yra tie kurie turi savo stilių. Modeliai trumpais plaukais, garbanotais plaukais, vaikiško veido, berniukiško veido arba griežtų bruožų veido. Taip pat modeliai turi būti gražaus veido bei kūno sudėjimo ir žinoma turėti sveiką odą. Kinijos agentūros visuomet ieško kažko įpatingo (specialaus).

Daugiau informacijos modelių agentūra

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt