Kelios idėjos Jūsų vestuvių manikiūrui

Kelios idėjos Jūsų vestuvių manikiūrui

Šimtai straipsnių, televizijos laidų ir interneto forumų mirga patarimais nuotakoms, ką vilkėti per vestuves, kokį makiažą ar šukuoseną pasirinkti, tačiau dažnai pamirštama, kad ne mažiau svarbi jaunosios įvaizdžio dalis yra manikiūras.

Vestuvės – šventė, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas rankoms, jaunųjų pirštai padabinti santuokos žiedais užfiksuojami nuotraukose ir vaizdo įrašuose, draugai ir giminaičiai vis prašo ištiesti rankas norėdami apžiūrėti naujosios šeimos simbolį, tad manikiūras turi būti nepriekaištingas. Esame įpratę matyti jaunąsias pasidabinusias prancūzišku manikiūru, tačiau žmonės sako, kad vestuvių dieną nuotakos pirmiausia turi gerai jaustis, būti savimi. Ir jeigu Jums patinka manikiūras su įmantriais raštais, tai vestuvių diena neturėtų būti išskirtinė šituo klausimu, tačiau, žinoma, manikiūras turėtų būti šiek tiek elegantiškesnis, nei paprastai.
Štai kelios idėjos netradiciniam vestuvių manikiūrui.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt