Keli dalykai, kuriuos modelis turi žinoti prieš pasirodymą ant podiumo

  Kai kuriems modeliams mados pasirodymai ant podiumo – yra svarbus žingsnis modelio karjerai. Tai renginys, pilnas galimybių, būti pastebėtiems garsių dizainerių, kurie galbūt išsirinks modelį savo prekiniam ženklui reklamuoti. Todėl modeliai privalo gerai pasiruošti šiam renginiui, o tai pareikalauja nemažai modelio pastangų. Nemažai pastangų modeliams reikia įdėti ir, kad pakliūti ant podiumo per mados pasirodymus.


  Kad pakliūti ant podiumo – neužtenka vien tinkamų išmatavimų ir laukimo kol kažkas pakvies į mados šou. Reikia modeliui pačiam stengtis. Visų pirma – tai lankytis kastinguose. Būtent kastinguose yra pastebimi modeliai garsiausių dizainerių, kurie vėliau gali modelį kviestis į savo drabužių kolekcijos pristatymą.
  Yra keli dalykai, kuriuos privalu žinoti modeliui prieš mados pasirodymus. Svarbiausia iš jų – tai jokiais būdais nevėluoti. Ypatingai, jeigu mados pasirodymas vyksta didmiestyje ir į jį ruošiasi daugybė žmonių, reikia atsižvelgti, kad spūstys bus dar didesnės nei įprastai, todėl geriau išeiti „milijoną“ valandų ankščiau, kad į pasirodymą nebūtų vėluojama.
  Nors mados pasirodymo metu modelio šukuosena ir makiažas atrodys nepriekaištingai, nes bus tvarkomi geriausių makiažo meistrų, tačiau po pasirodymo tiek plaukus, tiek veido odą reikės gaivinti, nes po tiek daug makiažo priemonių tiek veido oda, tiek plaukai bus labai nusilpę ir išsausėję. Veido oda užsikimšus poromis, o plaukų galiukai suskilinėję, todėl jau prieš mados pasirodymą reiktų pasirūpinti pagalbinėmis priemonėmis.
  Visada atsineškite į mados pasirodymą savo užkandžių ir vandens. Ne visada mados pasirodymo metu modeliai yra maitinami, todėl kiekvienas modelis turi pasirūpinti maistu pats. Sveiki užkandžiai ir vanduo būtini, norint palaikyti gerą savijautą ir gauti energijos, kurios tikrai prireiks pasirodymo metu.
  Po mados pasirodymų modeliai būna tikrai išsekę, tačiau tas adrenalino jausmas, kurį patiria renginio metu – atstoja visą nuovargį.