Kam kosmetikoje naudojami antioksidantai

Off Canvas

 

Kam kosmetikoje naudojami antioksidantai

Žvaigždės jau seniai suprato, kad norint visą laiką gerai atrodyti, reikia naudoti kosmetiką su antioksidantais.

Daugelis garsių moterų nuolat lankosi detoksikacijos procedūrose. Šios procedūros ne tik išvalo organizmą, odą ir kūną, tačiau ir stiprina imunitetą. Kokiame amžiuje kokią kosmetiką naudoti?

Detoksikacinė kosmetika šalina ląstelių veiklos produktus, prisotina odą naudingais vitaminais ir mineralais. Renkantis kosmetiką, žiūrėkite, kad ji būtų maksimaliai natūrali. Stipriausiais antioksidantais laikomi vitaminai E, C, F, A, koenzimas Q 10 ir lipoinė rūgštis. Jeigu galite sau leisti vaisius ir uogas, tai reiktų rinktis vynuoges, spanguoles, mėlynes ir bruknes. Labiausiai organizmo ir odos valymo reikia žmonėms, mėgstantiems daug ir sočiai valgyti, vartojantiems alkoholį, rūkantiems ir gyvenantiems didmiesčiuose. Jeigu reguliariai geriate kokius nors vaistus ar nuolat jaučiate stresą, detoksikacija taip pat nesutrukdytų. Taip pat reiktų žinoti, kad vieno apsilankymo salone, stiklinės žalios arbatos ar vieno indelio kosmetikos tam neužteks. Jeigu norite pajusti poveikį tam reiktų skirti bent jau savaitę.

 

Kai virš 20

Naktinių klubų lankytojos ir didmiesčių gyventojos ne iš nuogirdų žino apie patamsėjusią veido spalvą. Norėdamos paslėpti nemigos ir nuovargio žymes, naudokite kosmetiką su vitaminais C, E ir A. Kosmetologai draugiškai juos vadina jaunystės vitaminais. Jie gerina veido spalvą, minkština odą, skatina regeneracijos procesus, neleidžia odai išsausėti. Jeigu norite, kad antioksidantai veiktu visa jėga, ryte, kol skrandis dar tuščias, reiktų išgerti stiklinę vandens su citrinų sultimis. Toks „kokteilis“ aktyvizuoja tulžies pūslės veiklą, gerina virškinimą ir šalina toksinus. Per dieną įpraskite išgerti ne mažiau dviejų litrų negazuoto vandens.

 

Kai pasiekėm 30

 

Laikui bėgant organizmas sensta ir nustoja valytis nuo toksinų. Tada jie pradeda kauptis ne tik kepenyse ir inkstuose, bet ir odos ląstelėse. Antioksidantai šalina toksinus iš odos, ji apsivalo nuo visų „šiukšlių“, ir dvigubai geriau įsisavina naudingus kosmetinių priemonių ingredientus. Rinkitės tokius kremus, kurių sudėtyje yra karotinoidų ir augalinių ekstraktų. Natūralūs, gamtos sukurti antioksidantai turi savo sudėtyje bioflavonidų. Jie „rūpinasi“ organizmo senėjimo prevencija. Taip pat pradėkite atidžiau rinktis maistą. Geriausiai organizmą valo produktai, turintys daug ląstelienos – obuoliai, bananai, salierai, morkos, petražolės ir pan. Valgykite jų kaip galima daugiau.

 

 

Perkopus 40

 

Antioksidantai vaidina svarbų vaidmenį neleisdami odai senti. Pagrindinė jų užduotis – saugoti keratiną ir epidermį nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Odai kenkia ne tik užterštas didmiesčių oras, ultravioletiniai spinduliai, bet ir stresai. Nors mūsų organizmo ląstelėse ir yra antioksidantų, laikui bėgant jų atsargos mažėja, todėl odai būtina „pagalba iš šalies“. Tam puikiai tinka tokie komponentai, kaip koenzimas Q10 – vienas stipriausių antioksidantų, selenas – drėkina ir ramina odą, šalina sudirgimą, vitaminas F – stiprina epiderminį barjerą, atkuria hidrolipidinį balansą ir žaliosios arbatos ekstraktas – stiprina odą ir saugo ją nuo senėjimo.

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt