Kaip tinkamai pasiruošti prieš fotosesija.

Off Canvas

 

Kaip tinkamai pasiruošti prieš fotosesija.

Pasirūpinkite savo veidu.
Geriausias būdas paruošti odą fotosesijai yra kreiptis į profesionalus. Jie yra geriausiai žino, kaip paruošti jūsų veido odą prieš fotsesiją. Gaukite šveičiamąją veido proedūrą kelios savaitės iki jūsų fotografavimosi. Savaitę prieš jūsų fotosesiją sutelkite dėmesį į savo odos drėkinimą. Šiuo metu rinkitės labai drėkinančią procedūrą ar priemones.

Prižiūrėkite savo odą.
Prieš fotosesiją būtinai nušveiskite odą 2–3 kartus per savaitę. Kai nusausinsite odą, pašalinsite negyvas odos ląsteles, esančias viršutiniame jūsų odos sluoksnyje. Nublizginimas suteikia šviežios, sveikos odos įspūdį. Taip jūsų oda bus paruošta fotosesijai.

 

Drėkinimas.
Kiekvieną savaitę iki jūsų fotosesijos kasdien drėkinkite odą. Jei norite, kad jūsų oda nereaguotų į šviesą esančia arti jūsų, naudokite drėkinamąją priemonę be kvapiųjų medžiagų. Drėkinamasis kremas padidins hidrataciją ir užtikrins, kad jūsų oda švytėtų prieš fotoaparatu.

Pasikirpkite plaukų galiukus.
Norėdami paruošti plaukus fotosesijai, per savaitę iki fotosesijos pasikirpkite plaukų galiukus. Gausite vaizdą kuris sakys, kad jūsų plaukai atrodyto tvarkingai, arba taip pat galite pasirinkti plaukų dažymą. Pasitarkite su savo kirpėju, koks plaukų stilius geriausiai tiktų jūsų veidui fotosesijos metu.

Pasidarykite plaukų gydimo procedūrą.
Kol jūs praleidžiate laiko, kad jūsų oda būtų pridrėkinta, kad galėtumėte pasiruošti fotosesijai - nepamirškite savo plaukų! Savaitę prieš fotosesiją plaukams naudokite maitinamąjį, giluminį paruošimą. Tai užtikrins, kad jūsų plaukai per fotosesija atrodys sveiki, stiprūs ir pasakiški.

Gukite įdegio (jei norite)
Jei norite gauti purškiamą įdegį, kad galėtumėte pasiruošti fotosesijai, rekomenduojama tai padaryti prieš 2–3 dienas. Tai leidžia įdegiui nusistovėti ir atrodyti natūraliai fotoaparate. Purškiamas įdegis jokiu būdu nėra būtinas, tačiau kai kurie žmonės pasirenka purškiamąjį įdegį arba naudoja laipsnišką savaiminį įdegį, kad jų oda nuotraukose atrodytų auksinė ir švytinti. Jums to nereikia daryti - mes visiškai pasisakome už odos, kurioje esate, šlifavimą! Jei pasirinksite įdegį, būkite ypač atsargūs, kad jis būtų lygus - kitaip jis fotoaparate gali atrodyti nekaip.

Tikimės, kad keli šie patarimai padės jums lengviau pasiruošti fotosesijai. ?

Paveikslėlių galerija

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt