Kaip tapti rankų modeliu?

Off Canvas

 

Kaip tapti rankų modeliu?

Norint pradėti rankų modelio karjerą, pirmiausia turėtumete pabandyti keletą dalykų.  Peržvelkite visas reklamas, fotografijas ar vaizdo įrašus, kuriuose pozuoja rankų modelis. Pradėkite stebėti ką jie daro ir ko nedaro, pabandykite rankų pozas ir žiūrėkite kaip Jums sekasi.

Toliau, galite paprašyti draugų pagalbos fotografuojant Jūsų rankas – arba susiraskite profesionalų fotografą, kuris padės Jums sukurti pradedančiojo portfolio. Bet kokiu atveju išbandykite įvairias pozas. Laikykite skirtingus daiktus ir nepamirškite savo tikslo kam tai darote.

Turint portfolio yra dvi išeitys. Viena – susirasti rankų modelių agentūrą, kuri Jus priimtų. Nusiųskite agentūrai Jūsų rankų nuotraukas, taip pat pridėdant ir savo veido nuotrauką, jog agentūra žinotų su kuo turėtų kalbėti ir laukite atsakymo. Jei atitinkate agentūros reikalavimos, ji priims Jus bei suras Jums darbo.

Kita išeitis yra rasti darbo patiems. Galite užsiregistruoti kastingo svetainėse ir žiūrėti darbo pasiūlymus, kurie atitiktų jūsų reikalavimus. Galite kreiptis siųsdami savo informaciją bei nuotraukas. Tai yra geras būdas pradėti, Jūs galbūt rasite darbą greičiau, jei turite problemų susirandant agentūrą, tačiau darbas gali būti lėtas ir Jums gali mažai mokėti kol neturėsite daugiau patirties.

Kokių įgūdžių reikia rankų modeliams?

Rankų modeliavimas iš tikrųjų yra visos dienos darbas tiems, kurie į tai rimtai žiūri, o vieno kadro gavimas gali užtrukti kelias dienas. Dažnai Jums reikės laikyti rankas visiškai nejudant ir tvirtai, net jei siekiama sukurti atsipalaidavusią rankų išvaizdą. Jums taip pat gali tekti laikyti savo kūną keistose padėtyse, jog nuotraukose Jūsų nesimatytų. Tai gali būti fiziškai sunki užduotis, nors to galbūt ir negalvojate. Kadangi matomos tik jūsų rankos, tai gali reikšti, kad visas Jūsų kūnas turi būti nematomas ar pridengtas - įskaitant ir galvą.

Jūs taip pat turite galvoti daugiau apie darbą nei apie save. Pavyzdžiui, dauguma rankų modelių nenešioja papuošalų ant rankų ir riešų, jei tai gali palikti dėmių ar žymių ant rankų. Rankų modeliai dažnai dėvi pirštines, kai išeina į viešumą, taip saugodami savo rankas nuo saulės, vėjo, lietaus ar kitų veiksnių. Rankų modeliui paprastas įbrėžimas gali reikšti darbo atšaukimą. Netgi nagai turi būti apsaugoti - dažnai lakuoti nagus yra draudžiama – nagų lakas gali palikti dėmių ant nago.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt