Kaip organizuoti linksmas ir įsimintinas vestuves?

Kaip organizuoti linksmas ir įsimintinas vestuves?

Štai ir liko praeityje pirmas jaudulys prieš pažintį, pažintis su busimo vyro tėvais bei draugai ir mintys apie tai, kaip ištekėti už mylimojo vyro.

Kadangi jis, jūsų mylimasis, neseniai jums pasipiršo ir jūs abu kartu dabar ruošiates vienam iš pačių ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių gyvenime – vestuvėms. Ir štai čia kyla klausimas, kaip organizuoti vestuves taip, kad ir svečiams, ir patiems būtų linksma judviejų vestuvėse.

Kaip organizuoti vestuves taip, kad visiems būtų linksma ir lengva? Ir iš tiesų, kaip? Kas yra svarbiau linksmybėm, o kas nelabai ir kur galima sutaupyti? Į ką renkantys reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį ir į ką nekreipt dėmesio?

Visų pirma tai vestuvių vedėjas. Vestuvių pagrindas – vestuvių vedėjas. Kaip taisyklė su maistu ir gėrimais vestuvėse viskas daugiau ar mažiau normaliai. Nepamenu, kad svečiai liktų alkani arba maistas būtų neskanus, arba kad kas nors iš svečių, kuris norėjo išgerti nerastų alkoholio.

Skirtumai fotografų profesionalume taip pat nežymiai pastebimi. Kaip taisyklė, bet kuris profesionalus fotografas gana gerai fotografuoja. Ir jei būti sąžiningam 95% svečių negali atskirti nuotaka su suknele už 1 tūkstantį ar už 10 tūkstančių. O štai skirtumai vestuvių vedėjų labai pastebimi.

Organizuojant vestuves tai reikia įvertinti. Geras vestuvių vedėjas gali paversti nelabai linksmą kompaniją labai linksma, o pačias vestuves – nepamirštama švente.

Vestuvėse geras vestuvių vedėjas tinkamai parinkęs rungtis, muziką ir t.t. gali paverst vestuves nepamirštamas, svečiai tai juoksis, tai rungsis, tai sirgs už savo komandą. O solidūs dėdės ir tetos, kuriems jau apie 60-70 metų, virsta vaikais, kurie norėdami išlošti balionėlį ar šokoladuką, stengiasi ir dalyvauja rungtyse kartu su visais.

Deja ne visada viskas taip gerai. Kaip pavyzdys vienos vestuvės, kuriuose mes dalyvavome, kaip svečiai. Organizavimas buvo aukščiausio lygio, bet tik iki tol kol pasirodė vestuvių vedėjas. Ir nors jis be abėjo stengėsi atlikti savo darbą, bet ar dėl profesionalumo stokos, ar dėl kitų priežasčių, šventė nepavyko.

Svečių vedėjas kalbėjo ir kalbėjo, kai tuo metu svečiai norėjo pabendrauti tarpusavyje. O kai svečiai buvo pasiruošę rungtims, tai paaiškėjo, kad paruoštos rungtys neįdomios. Truko rungčių, kuriose būtų varžybos, nebuvo paruošti prizai ir svarbiausia nebuvo rungčių su svečių persirengimų kokiais nors aktoriais arba pasakų herojais.

O juk daugelis svečių tose vestuvėse laukė būtent tokių rungčių ir norėjo jose su nekantrumu sudalyvauti.

Visumoj vestuvės vyko labai nuobodžiai. Ir nepagalvokite, kad buvo taupoma ant vestuvių vedėjo. Nieko panašaus. Jaunavedžiai ir jų tėvai gana pasiturintys žmonės. Vestuvėms buvo išleista nemažai pinigų: svečių apgyvendinimas, nuotakos suknelė, jaunikio kostiumas, nuotakos išpirkimas, restoranas, fotografas ir vaizdo operatorius, mašinos ir pasivažinėjimas po miestą su užkandimu kavinėje, kol neprasidėjo pagrindinis renginys, viskas buvo aukščiausio lygio. Tiesiog nežinau pagal ką rinkosi vestuvių vedėją, tikriausiai nežiūrėjo, kaip jis dirba, nebuvo rekomendacijų ir t.t.

Todėl, jeigu norite organizuoti linksmas vestuves, tai taupykite pinigus ir laiką kur tik įmanoma, bet pasistenkite rinktis vestuvių vedėją ypač dėmesingai.

Jei reikia išleiskite šiek tiek daugiau pinigų (tai ne visada būtina), skirkite šiek tiek daugiau laiko pasirinkimui. Tai būtinai atsipirks linksmybėmis jūsų vestuvėse. Visų antra, tai teisingas vestuvių organizavimas, kuris užtikrina gerą jaunikio ir nuotakos nuotaiką.

Antras svarbiausias dalykas vestuvėse – tai jaunavedžių gera nuotaika. Kaip rodo praktika gerai jaunavedžių nuotaikai užtikrinti, būtina kad jaunikis su nuotaka nepavargtų.

Kodėl giminaičių ir svečių nuotaika Jums turi būti paskutinėje vietoje? O gi todėl, kad jeigu vestuvių vedėjas pasirinktas teisingai, jeigu nuotaka su jaunikiu nepavargę ir geros nuotaikos, tai dėl svečių neverta labai nerimauti. Jie bus linksmi be jokių papildomų veiksmų iš jūsų pusės.

Jei bus tokių svečių, kurie švenčių metų būna pasyvūs, paprašykite jų iš anksto. Tai bus 10 kartų efektyviau, negu jūs darytumėte vestuvių metu. Jeigu tokių svečių ir giminaičių nėra, visi aktyvūs, tik ir laukia rungčių, tai, žinoma, šį punktą galima pamiršti.

Norėdami įamžinti savo nepaprastą šventę visuomet pasikvieskite fotografą ir operatorių, tam kad jūsų gera nuotaika ir linksmi žaidimai būtų įamžinti ilgam laikui.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt