Kaip makiažą paversti antra oda

Off Canvas

 

Kaip makiažą paversti antra oda

Kai garsi Paryžiaus makiažo meistrė Violette daro makiažą, ji stengiasi jį padaryti taip, kad makiažas atrodytų lyg antra oda. Ji nori, kad žmonės sakytų „tavo oda atrodo nuostabiai“!, o ne “koks puikus tavo makiažas“.

Meistrė dalinasi keliais savo patarimais, kaip makiažą paversti antra savo oda.
Sukurti žėrintį paviršių
Veido valymas ir drėkinimas – tai ir taip aiškūs dalykai, kuriuos reikia atlikti kiekvieną dieną, tačiau, norint, kad oda išties švytėtų, reikia drėkinamosios kaukės, kuri sektų kartu su limfiniu masažu. Makiažą reikėtų pradėti su plonu sluoksniu veido kaukės, skirtos būtent tam odos tipui ir su tokiais ingredientais kaip rožės, kad nuriebintų odą, alavijas, kad sudrėkintų odą, ir žalioji arbata, kad sušvelnintų odą. Iš karto po kaukės, sudrėkinkite ją drėkikliu, bet švelniai masažuojant veido odą, kad kraujotaka pagreitėtų, tai sukuria natūralų veido blizgesį.
Makiažo gruntas reikalingas
Naudoti makiažo gruntą (angl. primer) ar nenaudoti. Tai amžinas klausimas makiažo megėjams ir profesionalams. Specialistai pataria vis dėl to naudoti makiažo gruntą, nes kitaip tektų vis taisyti makiažą, tačiau naudoti reikėtų blizgesį kontroliuojantį gruntą ir tepti tik kaktą, linijas ties plaukais, nosį, aplink burną ir vienintelius skruostikaulius reikėtų paryškinti stipriau.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt