Išpopuliarėjusi Winnie Harlow ant podiumo užkėlė likimo draugę

    Kai April Star iš Majamio buvo vos šešeri, medikai jai nustatė baltmę, tačiau ši ligoa nesustabdė jos siekti savo svajonės tapti modeliu.


    April Star susirgusi baltme nepalūžo, o atvirkščiai siekė pakeisti įprastą požiūrį į grožio sampratą. Dabar dešimtmetei A.Star kartu su Amerikos modeliu Winnie Harlow (21 m.) pavyko iš naujo nubrėžti grožio standartus.

    Šokoladinė šešiametės oda pamažu pradėjo keisti spalvą – ant kūno ėmė plisti balti, nepaliaujamai didėjantys odos lopinėliai. Ir norš dabar mergina trykšta pasitikėjimu savimi ir į savo kūną žvelgia su didele meile, kelias į savęs pažinimą buvo ilgas ir duobėtas. Merginos mama tvirtina. jog A.Star nebuvo lengva tapti tokiai, kokia ji yra šiandien.

    Mergaitės motina tvirtina, jog A.Star nebuvo lengva tapti tokiai, kokia ji yra šiandien. Mokykloje dažnai tyčiotasi iš sergančios mergaitės, todėl ji susirgo depresija. Šiandien A.Star dėkoja savo mamai ir vyresniajai seseriai aktorei Yindrai Zayas už palaikymą ir paskatinimą dalytis savo fotografijomis socialinėje paskyroje „Instragram“.

    April Star paskyroje publikuoja savo nuotraukas, kuriose ji tiesiog spinduliuoja natūralumu. A.Star žaibiškai išpopuliarėjo, šiuo metu savo fotografijomis ir įkvepiančiomis mintimis ji dalijasi su 62 tūkst. sekėjų. Būtent šioje paskyroje modelių agentūros pastebėjo ir baltme sergančią W.Harlow. Netrukus Winnie tapo populiarios amerikiečių televizijos laidos „Next Top Model“ dalyve, prasiskynusia kelią į finalą. Pasauliui išvydus nestandartinio grožio manekenę, pasiūlymai fotografuotis reklamose tiesiog plūste plūdo.