Iš modelio dienoraščio

Off Canvas

 

Iš modelio dienoraščio

Modeliavimas man yra kur kas daugiau nei hobis. Tai yra didžiulė aistra, kuri kuo toliau, tuo labiau auga. Vis dėlto, modeliavimas man nėra gyvenime vienintelė karjeros sritis.
Manęs dažnai klausia, ar modeliu dirbu visą dieną. Mano atsakymas yra - taip ir ne. Taip, nes tai yra mano karjera, kurios aš rimtai siekiu ir tai yra kaip mano mažytis verslas ir ne, nes turiu ir kitų karjeros sričių, kurių taip pat rimtai siekiu – tai menas, rašymas ir žurnalistika.


Modeliavimas nėra pagrindinis mano pajamų šaltinis, nes, jeigu nuoširdžiai – vien iš modeliavimo aš nepragyvenčiau. Jaunesniems modeliams, kurie vis dar gyvena su tėvais ir jiems nereikia rūpintis nei maistu, nei sąskaitų apmokėjimu – pragyventi vien iš modelio darbo - yra realu.
Pasikliauti vien modelio darbu negaliu dar ir dėl to, kad atlygio už modelio darbą – dažniausiai niekada neišmoka iš karto. Daugelis naujokų modelių nesuvokia, kad net ir patys didžiausiai atlygiai už modelio darbą – į banko sąskaitą greitai nepatenka. Todėl reikia būti pasiruošus ilgą laiką išgyventi be lėšų. Bet vėlgi, jeigu modelis gyvena su tėvais ir neturi didelių išlaidų, tuomet jam tai nebus problema.
Nors šiuo metu sutartį esu pasirašiusi su viena modelių agentūra, man vis kyla minčių pasirašyti sutartį ir su dar viena modelių agentūra, tačiau dauguma agentūrų nenori, kad modeliai pasirašinėtų sutartis su toje pačioje rinkoje konkuruojančia kita modelių agentūra. Taigi, šiuo metu man pakanka ir vienos agentūros, ypač todėl, kad be agentūros – aš taip pat dirbu ir savarankiškai kaip laisvai samdomas modelis, todėl karts nuo karto gaunu užsakymų iš šalies.
Nėra taip, kad aš gaučiau užsakymų reguliariai. Jeigu imti vidurkį, modelio darbui užsakymų gaunu 2, 3 kartus per mėnesį. Štai kaip viskas vyksta šioje pramonėje, ir nesvarbu kokioje modeliavimo srityje Jūs dirbate.
Modeliavimas užima didelę dalį mano gyvenimo, tačiau aš realiai priimu savo galimybes dirbant modeliu – tai susiję tiek su ūgiu, tiek su fizine išvaizda, rinka, padėtimi ir t.t. Mano patarimas modeliams būtų - dirbti savo komforto zonoje ir išsikelti praktiškus ir realius tikslus, kurie atitiktų Jūsų gyvenimo būdą“.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt