Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo vasario mėnesio veidas“ laimėtoja Justina Jurgaityte

Off Canvas

 

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo vasario mėnesio veidas“ laimėtoja Justina Jurgaityte

Prisistatykite Justina.
Esu Justina Jurgaitytė, man 17 metų, gyvenu Panevėžyje. Dažnai susilaukiu tokių klausimų, kaip: ,,Gal tu krepšininkė ar modelis?‘‘. Taip, buvau modelis nuo 13 metų, dalyvavau įvairiausiuose konkursuose ir “skindavau” savoje kategorijoje pirmąsias vietas. Nuo 14 metų pradėjau dirbti „Major Amber“ agentūroje.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)?


Šiuo metu auginu savo mažylį - vardu Majus. Taip jau nutiko gyvenime, kad paskubėjau. Tačiau, nei kiek nesigailiu. Dar mėgstu fotografuoti - visokios „crazy“ idėjos mane labai vilioja. Nes kuo įdomiau, tuo gražiau. Nemėgstu paprastų ir banalių fotosesijų. Jos nuobodžios.
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Esu drąsi, pasitikinti savimi, nebijanti iššūkių, stengiuosi viską gyvenime išbandyti, nes gyvename tik vieną kartą ir bijau, kad po to teks gailėtis kažko, ko nepabandžiau.
Kaip ir dauguma žmonių bijau pasirodyti kokia esu iš tikrųjų.
Kokia Jūsų gyvenimo svajonė?
Norėčiau vėl būti modeliu, daryti modeliams „photoshoot’us“, atsidaryti savo modelių agentūrą. Taip pat plėsti savo instagram (@j.jrgtt) ir facebook (Jüstė Jü) auditoriją.
Kaip sekasi ją įgyvendinti?
Sekasi visai gerai, kadangi fotografuoju, manau greitu metu aš irgi atsirasiu „photoshoot’ų“ fotografų sąrašiuke ir fotografuosiu įvairiausius modelius.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Norėjau sau įrodyti, kad jei kažko labai stipriai nori, tai gali tai pasiekti.
Žinoma, kad prisidės šio konkurso laimėjimas, nes man tai reiškia didžiulį paskatinimą judėti link savo užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo ir siekimas padaryti tai, bet kokia kaina.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt