Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo sausio mėnesio veidas“ laimėtoja Gabija Šakalyte

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo sausio mėnesio veidas“ laimėtoja Gabija Šakalyte

Trumpai prisistatykite. Esu Gabija. Man 11 metų. Mokausi 4 klasėje. Esu draugiška, žingeidi. Mokslai sekasi gerai. Labiausiai patinka anglų kalba. Originalo kalba žiūriu filmus, klausausi muzikos.
Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)


Nesu labai kruopšti, tai norėdama tokia tapti, piešiu mandalas, dėlioju dėliones, mėgstu deimantų tapybą. Ir visiškai nesigirdama galiu pasakyti, jog man puikiai sekasi.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Didžiausia svajonė - išmokti fotografijos meno. Į žmones, į gamtą žvelgti per fotoaparato objektyvą ir fiksuoti gražiausias akimirkas. Svajonė pradeda pildytis. Dovanų gavau fotoaparatą. Dabar belieka išmokti juo naudotis ir gilintis į fotografavimo paslaptis.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Save laikau gana nedrąsiu žmogumi, todėl dalyvavimas konkurse man buvo savotiškas iššūkis. Laimėjimas suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, daugiau drąsos bendraujant su kitais žmonėmis. Galbūt paskatins dalyvauti kituose konkursuose. Pirmas laimėtas konkursas - asmeninė fotosesija pas Renata Tamo, antras - šis konkursas. Tai tikrai džiugina.
P.S. Foto Renata Tamo

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt