Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo sausio mėnesio veidas“ laimėtoja Aistė Būdvytyte

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo sausio mėnesio veidas“ laimėtoja Aistė Būdvytyte

Prisistatykite Aiste.
Esu Aistė Būdvytytė, gyvenu Šilalėje, man 14 metų. Esu šviesiaplaukė, mėlynų akių – tikra lietuvaitė:)! Šiuo metu dar mokausi mokykloje, esu aštuntokė.


Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)
Man labai patinka sportuoti, o mano aistra yra fotografija. Be galo mėgstu muziką, ir kartas nuo karto man tiesiog būtina pabūti vienai, ramybėje. Taip aš pasikraunu jėgų:)
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Gyvenime siekiu savo užsibrėžtų tikslų, taip pat labai rūpinuosi savo šeima. Turiu talentą dainuoti, taip pat ir groju pianinu.
Prie stipriųjų savo savybių taip pat dar galėčiau priskirti, kad niekuomet neleidžiu kitiems manęs įžeidinėti, nenuleidžiu rankų nuo savo užsibrėžtų tikslų, neklausau kitų nuomonės, jeigu turiu savąją.
Kokia yra Jūsų gyvenimo svajonė? Kaip sekasi ją įgyvendinti?
Mano gyvenime svajonė būti laimingai, taip pat svajoju, kad niekada nenutrūktų mano santykiai su man artimiausiais žmonėmis. Štai kokia yra mano didžiausia svajonė:)
Šiuo metu svajonę įgyvendinu puikiai! Ir man padeda ją įgyvendinti vienas iš brangiausių žmonių - antroji pusė, nes būtent tas žmogus daro manę laimingą!
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Iš tikro esu dalyvavusi ne viename konkurse, ir sekėsi tikrai neblogai! Tikslas mano turbūt dalyvaujant tokiuose konkursuose - yra pasisemti naujų patirčių, išbandyti savo jėgas, ir aplamai išbandyti save.
Kadangi mano hobis yra fotografija ir man pačiai be galo patinka fotografuotis, nebijau objektyvo, todėl labai norėjau laimėti šį konkursą, nes galbūt jis prisidės prie mano ateities planų.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt