Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo rugsėjo mėnesio veidas“ laimėtoja Oresta Simonaityte

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo rugsėjo mėnesio veidas“ laimėtoja Oresta Simonaityte


Trumpai prisistatykite Oresta.
Sveiki, esu Oresta Simonaitytė man 21-neri metai. Esu kilusi iš Pakruojo rajono, nedidelio miestelio Žeimelio, esančio visai šalia Latvijos sienos. Čia baigiau 10 klasių ir palikusi gimtinę, išvykau mokytis kitur. Šiuo metu gyvenu Šiauliuose, kur ir baigiau mokyklą bei įgijau „higieninės kosmetikos kosmetiko“ specialybe.


Ką veikiate gyvenime (galbūt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)?
Po mokslų, kaip ir dauguma jaunimo, išvykau dirbti į užsienį. Ten pradirbau nemažai laiko kol pasakiau - viskas gana, aš noriu likti Lietuvoje ir siekti savo tikslų. Tai grįžau atgal į Lietuva ir atsikėliau vėl į Šiaulius. Save išbandžiau nemažai kur - dirbau ir prie gėlių, ir pardavimų vadybininke, ir su vaikais na ir t.t. 
Vis galvojau kur save matau. Kol mokiausi, visada norėjau būti aktore. Lankiau visus būrelius: šokių, dainavimo, dramos. Vaidindavau pagrindinius vaidmenis, tekdavo vesti renginius. Ir tas noras būti aktore - vis dar išlikęs.
Todėl nusprendžiau save išbandyti visur, kad suprasčiau kur mano vieta. Šiuo metu lankau paskaitas, kurios vyksta 3 valandas ir tik kartą į savaitę, jose moko įvairiausių dalyku, pavyzdžiui: kaip valdyti stresą ir jaudulį, padeda suprasti kas yra jausmai kaip valdyti emocijas tam tikrose situacijose ir visokiu kitokiu dalyku, kurie padeda išlikti stipriam. Po šių kursų vėl eisiu mokytis dar kartą ir išbandysiu save kitoje srityje. Kaip sako mūsų seneliai - tai kol jauna mokykis, dirbti visada suspėsi. 
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Mano stiprioji pusė yra tai, kad esu labai aktyvi, nemėgstu sėdėti vienoje vietoje ir nieko neveikti, turiu visada judėti ir kažką daryti. Be to, esu drąsi, bendraujanti ir galiu pakovoti už save kai to reikia. Silpnoji mano pusė ta, kad esu jautri ir per daug savęs atiduodu tiems kurie to neverti.
Ar turite gyvenimo svajonę? Jei taip, kokia ji ir kaip sekasi ją įgyvendinti?
Svajonių mes turime visi - vieni mažesnių, kiti didesnių. Taip, ir aš turiu svajonių - ir ne vieną. Mažas svajones po truputi pildau, o iki didesnių išpildymo - dar labai reikia pasistengti. Viena iš didesnių svajonių - tai būti pastebėtai, noriu kaip ir dauguma merginų, išbandyti save fotomodelio pozicijoje.
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Šiame konkurse dalyvavau nes norėjau išbandyti save. Dauguma mane supančių žmonių vis skatino išbandyti save, na pasijusti modeliu, bet aš vis nepriimdavau jų nuomonės. Bet pradėjau dalyvauti fotosesijose ir nuomonė pradėjo keistis. 
Todėl pamačiusi šį konkursą, nusprendžiau sudalyvauti ir visai nesitikėjau kad tikrai jį laimėsiu - dėl ko dabar labai džiaugiuosi.
Manau taip, šis konkursas prisidės prie mano ateities planų įgyvendinimo. Kuo? Šis konkursas davė man daugiau pasitikėjimo savimi ir supratau, kad aš galiu eiti šiuo keliu ir man gali pavykti. 

 

 

 

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt