Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo mėnesio veidas“ laimėtoja Viktorija Miliauskaite

  Viktorija trumpai pristatykite save.
  Esu Viktorija, jauna ir kūrybinga panelė iš Alytaus miesto. Mokausi Adolfo Ramanausko vanago gimnazijoje,  ir siekiu svajonės savo mėgiamam darbe!


  Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)?
  Maždaug prieš metus laiko pradėjau dirbti vizažo srityje, čia esu dar ganėtinai nauja , be to savamokslė. Vizažas mane domino nuo gilios vaikystės, tik nesenai pabandžiau tuo užsiimti ir man tai labai patinka, dirbdama jaučiu malonumą - aš manau tai ir svarbiausia.
  Papasakokite apie savo gyvenimo svajonę. Kaip sekasi ją įgyvendinti?
  Manau ateityje, norėčiau dar labiau gilinti savo žinias šioje srityje ir siekti karjeros aukštumų, su dideliu įdirbiu planuoju tai pasiekti.
  Išvardinkite savo stipriąsias ir silpnąsias savybes.
  I klausima kokias turiu stipriąsias ir silpnąsias puses, galėčiau teigti, jog esu užsispyrusi ir, jei labai noriu - galiu tai pasiekti. Taip pat esu labai pozityvus žmogus, o dėl silpnųjų pusių, esant pozityviai - silpnosios puses negalioja! Žinoma juokauju! :)
  Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
  Dėl dalyvavimo konkurse, buvau tuo suinteresuota, nes kam nesmagu matyti save žiniasklaidoje? Aš manau kiekvienai merginai yra malonu, kai ja domisi, plius tai gali padėti  karjerai mano darbe!