Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo kovo mėnesio veidas“ laimėtoja Greta Davidavičiūte

Off Canvas

 

Interviu su konkurso „Mada ir Grožis žurnalo kovo mėnesio veidas“ laimėtoja Greta Davidavičiūte

Prisistatykite Greta.
Esu Greta iš Vilniaus. Šiais metais man sukanka 14 metų, tačiau daug kas sako, kad atrodau vyresnė.


Ką veikiate gyvenime (gal būt galite plačiau papasakoti apie savo darbą, karjerą, talentus)
Esu moksleivė ir taip pat labai užimtas žmogus. Lankau muzikos mokyklą (ten dainuoju ir groju fortepijonu), lankau pramoginių šokių būrelį, taip pat mokau mažesnius vaikus šokti . Priklausau modelių agentūrai. Turiu patirties ir su aktoryste . Dažnai tenka fotografuotis ir dalyvauti įvairiuose projektuose. Taip pat mėgstu keliauti. Kaip aš viską suspėju? Labai sunku yra derinti laiką, todėl dažnai jaučiuosi pavargusi. Tačiau reikia siekti savo tikslų!:)
Kokios yra Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės?
Stiprioji mano pusė yra ta, jog aš turiu savo nuomonę ir galiu už savo padarytas klaidas atsakyti pati. Jeigu man būna sunku,dažnai padeda draugai.
O silpnoji yra ta, jog labai dažnai dėl didelio užimtumo sunku kažkur atvykti laiku... :))
Kokia yra Jūsų gyvenimo svajonė? Kaip sekasi ją įgyvendinti?
Viskas ko aš noriu,tai turėti mėgstamą darbą, mylinčią šeimą ir būti laiminga!! Kadangi stengiuosi daug mokytis, tobulėju - tai manau, kad puikiai!
Koks buvo dalyvavimo šiame konkurse tikslas? Ar konkursas prisidės prie Jūsų ateities planų įgyvendinimo? Jei taip, kuo?
Kadangi domiuosi mada, tai patekti ant šio žurnalo viršelio labai norėjau. Be to, kadangi esu dar ir modelis bei turiu aktorės įgūdžių manau, kad kuo daugiau būsiu matoma ir žinoma, tuo arčiau būsiu savo tikslų.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt